Tragedia Davida Beckhama! Jego żona Victoria…

To nie jest łatwy czas dla rodziny Beckhamów, a szczególnie dla żony znanego piłkarza. Okazało się, że Victoria Beckham ma poważny problem.

 

Dla mediów tabloidowych David i Victoria Beckham jest częstym opisywanym tematem. Życie intymne, prywatne były nie raz podejmowane. Niestety teraz mamy złą wiadomość dla naszych czytelników. Okazało się, że żona piłkarza wprost tonie w długach!

 

Gdy kobieta zakończyła karierę muzyczną postanowiła zająć się na poważnie projektowaniem ubrań. Choć świat mody, ze względu na popularne nazwisko, stał przed nią otworem to sielanka nie trwała długo. Dziś jej firma notuje aż 36 milionów funtów zadłużenia!

 

Dramatyczne pogorszenie się sytuacji finansowej w firmie Viktorii nie jest nagłe. Od dłuższego czasu spada przychód jej firmy. Przykładowo: cztery lata temu jej zyski wynosiły 44 milionów funtów, a w ubiegłym roku już tylko 18 milionów funtów.

 

Oznacza to również, że spada popyt na ubrania żony piłkarza. Tym bardziej, że jej ciuchy są bardzo ekskluzywne i co za tym idzie bardzo drogie. Nie każdego stać na ubieranie się w jej sklepach, a po drugie rynek już zdołał się nasycić jej drogimi rzeczami. Słaba sprzedaż ciągnie w dół rodzinę Beckhamów, o czym doskonale znane małżeństwo wie.

 

Dla Viktorii to trudny okres i musi zacząć szukać oszczędności gdzie się da. Ale to musi być bardzo trudne, skoro całe życie żyło się w luksusie i wygodach. Jak donosi brytyjski „The Sun”: „Zwolniła szofera. Teraz jeździ sama lub zamawia taksówki. Zaoferowała, że dla dobra marki obetnie swoją pensję. Pozbyła się również drogocennych, egzotycznych roślin, ponieważ ich utrzymanie jest zbyt drogie. Victoria jest kompletnie załamana, ale włożyła wszystko w zbudowanie swojego imperium mody i nie podda się bez walki”.

 

ZOBACZ: Ta piosenka bije rekordy popularności! Przekroczyli już miliard wyświetleń!

 

Internauci piszą: „Jakby nie mąż to kompletna klapa finansowa .Swoją drogą na drogich ubraniach trudno jest zarobić , największe marki mają serie ‚dla ludu’ , linie kosmetyków itd. a tu tylko koszmarnie droga odzież”. Myślicie że David przyjdzie z pomocą swojej żonie i uratuje ją z długów?

 

Źródło: The Sun oraz Pudelek

 

 

 Komentarze