TRAGEDIA Edyty Górniak! NIE…

Edyta Górniak przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Na pewno dla niej nie jest to łatwe. Nie może bowiem…

 

Koronawirus jest teraz bardzo poważnym niebezpieczeństwem zarówno dla Polski, Europy jak i świata. W mediach pojawia się codziennie bardzo dużo informacji na ten temat. O koronawirusie wypowiadają się politycy, muzycy i celebryci. Wiele gwiazd utknęło za granicą i na razie nie może wrócić do Polski. Taką osobą jest np. gwiazda serialu „M jak Miłość” Iga Kreft, która utknęła w Tajlandii.

 

Największy dramat przeżywa jednak znana polska artystka – Edyta Górniak. Gwiazda cały czas przebywa teraz w Stanach Zjednoczonych. W tym tygodniu miała odwiedzić swojego w Polsce, jednak loty w USA zostały wstrzymane, przez co artystka nie może tego zrobić i tęskni.

 

Edyta bardzo tęskni za Allanem. On jest teraz pod dobrą opieką jej rodziny, ale chciałaby być przy nim. Codziennie rozmawiają przez internet. Allan poprosił ją, by nie wracała do kraju, bo na lotniskach łatwo o zakażenie. Martwi się o mamę.

-powiedział znajomy piosenkarki w rozmowie z Super Expressem.

 

Artystka niestety ma wiele powodów do zmartwień i nie jest to tylko koronawirus. W miejscu, w którym mieszka Górniak przeszło ostatnio tornado. Zginęło aż 20 osób.

 

Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo wszelkie kryzysy zostaną zażegnane i Polacy będą mogli w spokoju wrócić do domu.

 

Źródło: Super Express

Foto: zrzut ekranu

Komentarze