TRAGEDIA gwiazdy „Barw Szczęścia”! „Była pewna, że UMRZE”!

Dramat gwiazdy „Barw Szczęścia”! Co  stało się ze znaną aktorką?


Marieta Żukowska, odgrywająca rolę Bożeny w serialu „Barwy szczęścia” przeżyła prawdziwy dramat. Gwiazda miała poważny wypadek. Według doniesień Super Expressu gwiazda otarła się o śmierć. Co wydarzyło się w życiu aktorki? Chwila nieuwagi doprowadziła do ogromnego dramatu.

„Barwy Szczęścia” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali emitowanych przez Telewizję Polską. Produkcja od lat przyciąga miliony widzów. Nic dziwnego, że fani bardzo przejmują się losem swoich ulubionych gwiazd. Aktorka Marieta Żukowska otarła się o śmierć – kobieta nagle…

spadła piętro niżej i uderzyła głową o betonowe schody. Wypadek Żukowskiej przeraził wszystkich. Aktorkę ratowali lekarze z karetki pogotowia ratunkowego. Według Super Expressu aktorka doznała bardzo poważnych obrażeń  nawet miała być pewna, że umrze!


Wypadek Mariety Żukowskiej na zawsze zmienił życie gwizdy. Dramat rozegrał się trzy lata temu podczas zdjęć na planie filmowym. Od tego momentu aktorka zaczęła nieco inaczej spoglądać na swoją pracę oraz godzinę. W udzielonym wywiadzie dla magazynu „Vogue” aktorka powróciła do tych wydarzeń.

W sytuacji pandemii koronawirusa, po powrocie na plan zdjęciowy wypadek nabrał dla Żukowskiej szczególnego znaczenia. Ponownie aktorka przekonała się, że praca nie jest dla niej najważniejsza. Na pierwszym miejscu jest zdrowie i rodzina, a także czas, który aktorka może im dać.Komentarze