Tragedia na spacerze! Chłopczyk mógł się wykrwawić!

To mogło skończyć się tragicznie. Chłopczyk spacerował z mamą i nagle stało się coś szokującego! To dziecko mogło się wykrwawić!

W minioną niedzielę mieszkanka Wałbrzycha poszła z trzyletnim synem na spacer. Wszystko działo się w okolicy ul. Gdyńskiej. W pewnym momencie chłopiec rozdarł sobie skórę na głowie i zranił się ucho! Nie dało się zatamować krwawienia!

Zobacz także: Szalenie GROŹNE SMS-y! Policjanci BŁAGAJĄ o rozwagę!

– Kiedy zagrożone jest zdrowie lub życie ludzkie policjanci zawsze udzielą niezbędnej pomocy. Tym razem taka potrzebna była w minioną niedzielę dziecku. Funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy widząc poważne obrażenia ucha u chłopca, podjęli natychmiastową decyzję o przewiezieniu go wraz z matką do szpitala – podała Policja.

Fot. Pixabay

W związku z tym, że nie było wolnej karetki, na miejsce przyjechali policjanci zespołu wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Od początku wiedzieli, że liczy się każda sekunda. Dlatego od razu uruchomili w radiowozie sygnały pojazdu uprzywilejowanego.

Chłopiec i mama szybko trafili do szpitala.

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Ten chłopczyk podszedł do policjantów i zrobił COŚ, co całkowicie ich zszokowało! Nikt się tego nie spodziewał!

Zobacz także: Zamyślona Anita Sokołowska filozofuje na Instagramie. Padły MOCNE słowa!

Fot. PixabayKomentarze