TRAGEDIA NA ŚLĄSKU! KOBIETA ZGŁOSIŁA SIĘ DO SZPITALA. PO ZBADANIU OKAZAŁO SIĘ, ŻE W CIĄGU OSTATNICH 24 GODZIN MUSIAŁA URODZIĆ DZIECKO.

TRAGEDIA NA ŚLĄSKU!

Policjanci z Kłobucka (Śląskie) znaleźli w przenośnej toalecie przy miejscowym zalewie ciało noworodka. O sprawie policję zawiadomił szpital, do którego zgłosiła się matka dziecka.

Dotychczasowe ustalenia wskazują na to, że w nocy z niedzieli na poniedziałek do jednego ze szpitali śląskich zgłosiła się 21-letnia kobieta z bólem brzucha. Badanie przeprowadzone przez ginekologa wskazało, że kobieta w ciągu ostatnich 24 godzin urodziła dziecko.

Niestety 21-latka zaprzeczyła. W związku z tym, o całej sprawie została powiadomiona policja.

O fakcie znalezienia zwłok noworodka w przenośnej toalecie przy miejscowym zalewie Zakrzew poinformował PAP sierżant Tomasz Solnica z kłobuckiej policji. Prokurator Tomasz Ozimek, prowadzący śledztwo w tej sprawie uściślił, że miejsce znalezienia zwłok określono sprawdzając, gdzie w ostatnim czasie przebywała matka dziecka.

Prokurator przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia i zwłok, zarządził też przeprowadzenie ich sekcji. Przesłuchano bliskich kobiety. Dalsze czynności uzależnione są od wyników sekcji. Dotychczas w sprawie nikt nie został zatrzymany.

 Prokuratura prowadzi sprawę pod kątem przestępstwa dzieciobójstwa.

Źródło Radio RMF FM

MMKomentarze