Tragedia Sławomira na Sylwestrze! „Kajra przepłakała całą noc!”

kajra sławomir

Sławomir i Kajra to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo właśnie wyjawiło, że ten sylwester był najgorszy ze wszystkich! A wszystko przez…

 

Król rock polo Sławomir koncertuje już od paru lat ze swoją żoną Magdaleną o pseudonimie artystycznym Kajra. Polacy zachwycili się nimi kilka lat temu. A wszystko przez absolutny hit „Miłość w Zakopanem”, który nadal porywa do tańca! Zresztą tą piosenką rozpoczął się w zeszłym roku sylwester w Zakopanem! A później Sławomir poleciał helikopterem na Sylwester do Polsatu, by powtórzyć swój przebój w Polsacie przed północą!

 

Tak było w zeszłym roku… W tym roku Sławomir z żoną nie spędzili już Sylwestra w Zakopanem u Jacka Kurskiego TVP. Wielu jego fanów oczekiwało, że zmienią się plany i gwiazdor muzyki rock polo zawita w stolicy polskich Tatr. Tak się jednak nie stało i ten „Sylwester Marzeń” w Zakopanem w TVP 2 odbył się bez legendarnego przeboju „Miłość w Zakopanem”. A dziś Sławomir w jednym z wywiadów przyznał: „To był najgorszy Sylwester!”. Nawet jego żona – Kajra płakała całą noc! Okazało się, że

chodzi o Sylwester sprzed ładnych paru lat, kiedy piosenkarz się zaręczył Magdalenie. Sławomir wszystko dokładnie zaplanował, lecz zła pogoda pokrzyżowała mu plany. Mówił:

 

„Był taki plan skomplikowany, wszystko było ustalone. Miał być śnieg, narty, stok, a było błoto. Nie dało się w ogóle jeździć, wyciąg stanął. Zastanawiałem się czy to prostu nie jest jakiś znak”.

 

Na całe szczęście doszło do zaręczyn! Sławomir uklęknął przed Kajrą, ta powiedziała mu: „tak!” A jak dziś Magdalena wspomina ten pamiętny dzień? W rozmowie z portalem fakt.pl piosenkarka przyznała, że:

 

„Pamiętam, że samochód się zepsuł, a mieliśmy gdzieś jeszcze jechać. Pamiętam, że potem przekładam całą noc. I Nowy Rok (1 stycznia) też cały przepłakałam. Do końca życia będę o tym pamiętać. No, ale się zaręczyliśmy!”.

 

ZOBACZ: Ronnie Ferrari przeżył prawdziwy dramat! Gdy wszedł na scenę…

 

W tę piękną kolejną rocznicę zaręczyn Sławomira i Kajry życzymy wiele miłości, wytrwałości, cierpliwości. No i oczywiście wielu hitów, które porwą nas do tańca!

 

Źródło: Fakt.plKomentarze