TRAGEDIA w Płocku! Podbiegł do niego na ulicy i wbił mu nóż w szyję!

Mrożące krew w żyłach doniesienia z Płocka. Na jednej z ulic tego miasta doszło do brutalnego mordu. Prawdę szczegółowo bada policja.

W Płocku doszło do wyjątkowo brutalnego mordu. Na jednej z ulic miasta znaleziono zakrwawionego mężczyznę, który krótko później zmarł. Był on ofiarą nożownika, który podbiegł do niego i wbił mu nóż prosto w szyję. Dlaczego doszło do tej strasznej tragedii? Sprawę bada teraz miejscowa policja i prokuratura.

33-latek ofiarą mordu

W Płocku doszło do morderstwa z zimną krwią. Ofiarą jest 33-latek, który zginął ugodzony w szyję nożem. Policja zatrzymała jak dotąd dwie osoby, które mają związek ze sprawą.

Dzisiejszej nocy doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami, w wyniku czego jeden wyjął nóż i zadał drugiemu śmiertelny cios w szyję – powiedział czytelnik lokalnego portalu.

Mężczyzna zmarł z karetce – dodał informator.

Przykre wieści potwierdziła policja

Po północy dostaliśmy zgłoszenie o tym, że na chodniku przy jednej z ulic miasta leży młody mężczyzna. Na miejscu pomocy rannemu mężczyźnie udzielali medycy. Niestety, 33-latek zmarł. Policjanci wykonywali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora – powiedziała podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

Z uwagi na dobro śledztwa, szczegóły sprawy są trzymane w tajemnicy.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: PixabayKomentarze