TRAGEDIA W „ROLNIK SZUKA ŻONY”. Padły poważne oskarżenia…

rolnik szuka

„ROLNIK SZUKA ŻONY” TO POLSKI DOKUMENTALNY PROGRAM ROZRYWKOWY, EMITOWANY OD 21 MAJA 2014 NA ANTENIE TVP1. PROWADZĄCĄ PROGRAMU JEST UWIELBIANA PRZEZ WSZYSTKICH WIDZÓW MARTA MANOWSKA!

„ROLNIK SZUKA ŻONY”. Uwielbiana przez telewidzów para rozstała się.

Ta informacja może zasmucić fanów popularnego programu. Uczestnicy Anna Stelmaszczyk i Jakub Napierała poinformowali o swoim rozstaniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani pary od dłuższego czasu zastanawiali się, dlaczego zakochani przestali wstawiać na profil wspólne zdjęcia.

 

Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało, się że każdy z nas inaczej rozumie słowo „rodzina”, a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły – napisała uczestniczka Anna Stelmaszczyk.

 

Bohaterka uwielbianego programu dodała, że czas spędzony w programie był dla zakochanych bajką, która nie znalazła swojego szczęśliwego zakończenia. Poprosiła obserwujących o uszanowanie decyzji o rozstaniu. 

W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście, tym bardziej, że tego chcemy. Mimo wszystko, wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo… – dodała była ukochana rolnika.

 

Internauci zaatakowali Annę Stelmaszczyk. Padły poważne oskarżenia. 

Oświadczenie, które pojawiło się na Instagramie zaniepokoiło fanów „Rolnika”. Niektórzy zarzucili Ani, że to ona ponosi odpowiedzialność za rozpad związku, ponieważ nie potrafiła szczerze pokochać Jakuba.

Kurczę, a ja odnoszę wrażenie, że nie potrafiłaś pokochać Aniu… – napisała użytkowniczka sieci. 

Kuba jest super, ale Ty Aniu niestety podchodziłaś z dystansem. Było to widać. Rolnik to ciężki kawałek chleba – dodała inna Internautka. 

Zobacz: Kożuchowska naprawdę wrzuciła takie ZDJĘCIE! Widać na nim…Komentarze