Tragedia w Żukowie. 17-latek atakował w parku! [VIDEO]

Do dramatycznych wydarzeń doszło w miejscowości Żukowo na Kartuzach (woj. pomorskie).

17-latek nożem zaatakował trzech innych nastolatków. Oto szczegóły!

 

www.facebook.com/pomorskapolicja; https://www.youtube.com/shorts/YoIRbvRJ3bA

 

Tragedia w Żukowie

Był piątek, 21 czerwca 2024 r., zakończenie roku szkolnego. Jak wynika z video nagranego przez świadków zdarzenia,  doszło do przepychanek między kilkoma uczniami. Później 17-latek ugodził nożem trzech kolegów, były to osoby w wieku 14, 16 i 17 lat.

 

Jak poinformował Piotr Kurowski, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, między uczniami doszło do sprzeczki, której przyczyny są na razie nieznane. Konflikt eskalował do przemocy fizycznej, a 17-latek nagle wyciągnął nóż i ranił trzech swoich kolegów*

 

Nastolatek uciekł z miejsca zdarzenia, jednak bardzo szybko został złapany przez policję. Już  kilkanaście minut później został zatrzymany na przystanku autobusowym, skąd zamierzał odjechać.

 

Szli brzegiem plaży. Nagle kobieta zniknęła pod wodą! [VIDEO]

 

17-latek zaatakował nożem

Jak informuje Pomorska Policja:

 

Policjanci zabezpieczyli nóż, którym ranił pokrzywdzonych i doprowadzili go do jednostki Policji. Pokrzywdzeni z obrażeniami nie zagrażającymi ich życiu zostali przewiezieni do szpitala.

 

Obecnie trwają czynności wyjaśniające, a jednak jak podaje Express Kaszubski nastolatek usłyszał zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Ponadto sprawca został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się oraz zbliżania do osób pokrzywdzonych.

Patryk Jaki z synem. Wzruszające CO pokazał chłopiec!

 

 

 

*cyt. kartuzy.info

Komentarze