Tragiczne doniesienia z Izraela! Żydzi utopili się w…

To prawdziwa tragedia w stolicy Izraela – Tel Awiwie. Izraelskie służby poinformowały o tych dramatycznych chwilach. Okazuje się, że Żydzi …

 

Do dramatycznych chwil doszło wczorajszego popołudnia tj. 4 stycznia (sobota) w centrum Izraela – Tel Awiwie. Jak przekazały służby izraelskie, Żydzi utopili się w windzie. Przez miasto przeszła ogromna ulewa, która od środka uszkodziła szyb windowy. Woda uszkodziła instalację elektryczną windy, przez co doszło do zwarcia i zalania windy!

 

Śmierć poniosły dwie osoby – mężczyzna i kobieta wiary mojżeszowej. Pomimo interwencji płetwonurków oraz szybkiej hospitalizacji nie udało się przywrócić im czynności życiowych.  Jak informuje doktor Yosef Nahon ze szpitala w Tel Awiwie: „Jedna z dwóch osób miała około 30 lat i została uratowana po czym przywieziono ją do nas nieprzytomną i nieoddychająca, stwierdzono u niej też hipotermię”

 

Z kolei dziennik „Jerusalem Post” donosi, że ogromne ulewy w Tel Awiwie potrwają jeszcze do jutra (do poniedziałku). Z tego co wiemy, to żywioł zniszczył już wiele domów. Woda niekiedy sięga nawet pół metra! Spowodowało to także zamknięcie niektórych ulic w stolicy Izraela.

 

ZOBACZ: „Co się z nim stało?!” Szokujące informacje o Leonardo DiCaprio

 

Tragiczna śmierć spowodowało wiele złośliwych komentarzy typu: „to musiał być bardzo antysemicki deszcz”, a także: „czy winda została już oskarżona o zapalczywy antysemityzm?”.

 

ZOBACZ TEŻ: Cenzura w sieci! YouTube USUNĄŁ film o JEDWABNEM!

 

Źródło: wp.pl foto: pixabay

 Komentarze