TRAGICZNE informacje z Ministerstwa Zdrowia! Koronawirus w Polsce ZABIŁ już …

TRAGICZNE informacje z Ministerstwa Zdrowia! Koronawirus w Polsce ZABIŁ już …

Fatalne informacje z Ministerstwa Zdrowia. Rośnie liczba ofiar koronawirusa w Polsce.

Koronawirus w Polsce. Dziś wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o aktualnej liczbie zakażonych koronawirusem oraz ofiarach wirusa z Wuhan.

-Mamy 254 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych” – informuje resort. Dziś śmierć poniosło siedem osób.

 

 

 

 

-Potwierdzone przypadki dotyczą: 142 osób z woj. mazowieckiego, 73 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 8 osób z woj. zachodniopomorskiego, 7 osób z woj. małopolskiego, 6 osób z woj. świętokrzyskiego, 4 osób z woj. łódzkiego, 4 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. pomorskiego oraz 1 osoby z woj. warmińsko-mazurskiego i 1 osoby z woj. lubuskiego. – poinformował resort zdrowia na Twitterze.

Ponadto ministerstwo zdrowia przekazało także informacje o kolejnych zgonach z powodu koronawirusa. W sumie dziś na COVID19 zmarło 7 osób. Wszystkie ofiary miały choroby współistniejące.

-Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci siedmiu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 77-letnia kobieta ze szpitala w Radomiu, 83-letnia kobieta ze szpitala w Radomiu, 77-letni mężczyzna ze szpitala w Warszawie, 61-letni mężczyzna ze szpitala w Krakowie, 87-letnia kobieta ze szpitala w Limanowej, 65-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu oraz 75-letni mężczyzna ze szpitala w Pleszewie. – czytamy na Twitterze Ministerstwa Zdrowia.

Łącznie w Polsce liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła do 2946. Z tego 57 osób zmarło. Niestety liczby drastycznie wzrastają. Tylko w czwartek potwierdzono kolejne 392 przypadki zakażenia SARS-COV-2.

https://twitter.com/MZ_GOV_PL/status/1240239540482211841?s=20Komentarze