Tragiczny bilans koronawirusa! Chińczycy ZACZĘLI BUDOWAĆ WŁASNY…

Bilans rozprzestrzeniania się specyficznego wirusa nCoV jest coraz bardziej tragiczny. Chińczycy zaczęli budować własny…

Silny wirus rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Dotarł do USA oraz Europy i staje się coraz większym globalnym zagrożeniem.

 

W dodatku pojawiły się pierwsze przypuszczenia, co do źródła pochodzenia choroby. Są one odrażające i wręcz szokują!

Część naukowców twierdzi, że za śmiercionośną zarazą może stać popularne chińskie danie, z którego słynie miasto Wuhan. Chodzi o zupę z nietoperza! Nietoperze owocowe mogą przenosić koronawirus, ponieważ posiadają go w swojej florze bakteryjnej

 

Oryginalny przysmak może być przyczyną śmiercionośnej choroby.

Ludzie prawdopodobnie zarażają się koronawirusem poprzez spożywanie mięsa z tzw. żywego targu. To na nim w Wuhan sprzedaje się żywe zwierzęta, przeznaczone do jedzenia. Są wśród nich lisy, krokodyle, szczenięta wilków, salamandry i szczury. Na żywym targu można też kupić bez problemu węże oraz nietoperze. 

 

ZOBACZ TEŻ:Wszyscy martwią się o Chylińską! Zdjęcia ich przeraziły

 

Niedawno media obiegły wstrząsające nagrania, na których widać, że zakażeni pacjenci transportowani są w plastikowych tubach. Ponadto trwa opracowywanie specjalnej szczepionki. Chociaż chińskie władze zapewniają, że panują nad sytuacją, groźny wirus powoduje coraz większe spustoszenie.

 

Chińczycy w pośpiechu budują specjalny szpital, w którym zostaną umieszczeni jedynie pacjenci z koronawirusem. Po ustąpieniu wirusa ma on zostać wyburzony.

 

ZOBACZ TEŻ:Hamuje rozwój GRZYBÓW I BAKTERI! Poznaj jego 8 właściwości zdrowotnych!

 

 

Koronawirus powoduje ciężkie zapalenie płuc. Porównuje się go do wirusa SARS, który w 2002 roku, zabił blisko 800 osób.

 

 

Źródło:poularne.pl

Źródło zdjęcia:YouTube

Komentarze