Tragiczny finał otwierania szampana! Zamiast zabawy niestety… [WIDEO]

Otwieranie szampana, jak się okazało, nie jest stosunkowo prostą czynnością. Ciśnienie zawarte w butelce po potrząsaniu może spowodować same nieszczęścia.

 

Miała być kolejna impreza urodzinowa, lecz przez złe otwieranie szampana wszystkie plany się pokrzyżowały. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera, dzięki czemu możemy na własne oczy się przekonać jakie są konsekwencje niewłaściwego obchodzenia się  z butelką tego alkoholu. Film możesz zobaczyć poniżej lub kliknąć tutaj.

 

 

Na nagraniu, opatrzonym datą 2 kwietnia 1997 widzimy jak nieporadnie młodziutki chłopak z jeszcze młodszym wąsem, próbuje otworzyć butelkę szampana. Bardzo się trudzi przy tej czynności, która nie przynosi jednak żadnego efektu. Próbuje dostać się do zawartości butli różnymi sposobami, ale na próżno.

 

Po nieudanej próbie otwarcia butli wkracza (prawdopodobnie) jego ojciec, również z wąsem. Tym razem jednak jego zarost wydaje się być usprawiedliwiony starszym wiekiem i ówczesną modą. Ale nawet ojciec przez dłuży czas nie radzi sobie z problemem.

 

Dopiero po jakimś czasie korek sam wystrzelił, a ciśnienie, które wezbrało butlą szampana spowodowało tę tragedię. Zamiast zabawy niestety było przymusowe sprzątanie! Szampan rozlał się po stole, ciastach i piszczącym młodziutkim chłopaku, który wystraszył się fontanny szampana. Biesiadnicy zareagowali po jakimś czasie gromkim śmiechem.

 

YouTube niedawno, sam z siebie, zaczął promować ten film sprzed dobrych kilkunastu lat. Dziś nagranie z feralnej imprezy obejrzało już kilka milionów internautów. I co ciekawe, nie tylko z Polski. Pod filmem jest bardzo dużo komentarzy w obcych językach: angielskim, rosyjskim, hiszpańskim, ukraińskim. Można więc powiedzieć, że doczekał się on światowej sławy.

 

 

Co ciekawe, choć jest to sprawa sprzed 23 lat, to internauci chętnie by poznali owego młodego człowieka. Pewnie dziś będzie miał niemal 40 lat. W komentarzach czytamy: „Komu sie to wyświetliło w proponowanych przed sylwestrem w 2k19?”, „Spoko ludziska, smieja sie z tego. U mnie by wybuchła wojna domowa i darcie na następne 3 tygodnie”, „Mozecie sie smiac ale osobiscie uwazam ze wygladaja na fajna ogarnieta rodzine. Nie ma bluzgow ,podswpiewoja sobie / nuca razem , smieja i bawia sie razem w pozytywnym (nie zenujacym stylu ) . duzo pozytwynych emocji”.

 

ZOBACZ: Smutne wieści zza oceanu. Znany dziennikarz Mariusz Max Kolonko…

 

A Wy widzieliście już wcześniej to nagranie? Rozbawiło was? Koniecznie podzielcie się wrażeniami z tego filmu zostawiając komentarz!

* W przytoczonych komentarzach zachowano oryginalną pisownięKomentarze