Tragiczny finał trwającej 5 lat przyjaźni tygrysa i kozła! Zdenerwowany drapieżnik (…)!

Kozioł Timur został przyprowadzony do klatki tygrysa Amura jako jego obiad. Drapieżnik nie dość, że oszczędził mu życie, to został jego najlepszym kumplem! Ich przyjaźń przetrwała prawie 5 lat i zakończyła się w tragicznych okolicznościach!

Historia niezwykłej przyjaźni kozła i tygrysa poruszyła serca milionów osób na świecie. Zwierzęta od 5 lat mieszkały w jednej klatce i były ze sobą nierozłączne. Timur krok w krok podążał za potężnym tygrysem Amurem i starał się naśladować jego zachowanie. Początkowo nic nie wskazywało na to, że między zwierzętami narodzi się chemia, ponieważ kozioł miał być obiadem dla tygrysa. Ku zdziwieniu jego opiekunów stało się coś niezwykłego, a zwierzęta polubiły się i od tamtego momentu były ze sobą nierozłączne.

 

 

Amur i Timur dzielili ze sobą zagrodę, w której razem spali, jedli i bawili się. Niestety ostatnimi czasy zachowanie kozła było względem swojego przyjaciela bardzo agresywne. Timur atakował Amura rogami co bardzo go irytowało. W minionym tygodniu miarka się przebrała i rozwścieczony tygrys poważnie ranił swojego przyjaciela. Mimo, że 5-letni kozioł trafił w ręce najlepszych specjalistów z Moskwy rany na jego ciele były tak rozległe, że nie udało się go uratować. Zwierzę padło co wywołało smutek u milionów jego wielbicieli.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Ale WSTYD! Policjanci godzinę „polowali” na tygrysa w oborze. Nie zorientowali się, że coś tu nie gra… [FOTO]

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com, wideo youtube.com

 Komentarze