zginęły dwie piłkarki i ich przyjaciółka

Tragiczny wypadek: dwie młode piłkarki i ich przyjaciółka zginęły w aucie roztrzaskanym o drzewo!

Przerażające informacje pojawiły się już we wtorek, ale dopiero teraz wiemy dokładnie, co wydarzyło się na jednej z dróg w okolicach Wyszkowa. Wiemy też, kim były trzy ofiary, które straciły życie w tym tragicznym wypadku – dwie z nich to piłkarki lokalnego klubu.

Do wypadku doszło we wtorek około 17. Na prostym odcinku drogi, toyota kierowana przez 20-letnią kobietę zjechała na przeciwległy pas ruchu, następnie wypadła na pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku ciężkich obrażeń śmierć poniosły wszystkie trzy młode kobiety podróżujące toyotą.Okazało się, że dwie z nich to ważne i utytułowane piłkarki żeńskiej drużyny piłkarskiej UKS Loczki Wyszków.

 

 

ZOBACZ: Śląsk: wiozła swoich synów, nikt nie miał zapiętych pasów. Wypadek zakończył się masakrą [FOTO]

 

 

Karolina Pokraśniewicz była kapitan drużyny, która rozegrała w niej aż 80 meczów – najwięcej w historii klubu. Klaudia Gołębiewska grała zaś na pozycji bramkarza i miała swój udział w awansie klubu do II ligi. Trzecia ofiara to wierna przyjaciółka i fanka klubu, Julia Wołyniec. Wszystkie miały 20 lat.

 

Policja wciąż bada okoliczności zdarzenia, zaś na profilu Facebook Loczków ludzie i kluby sportowe z całej Polski składają kondolencje.


Komentarze