Trik na ODMŁODZENIE i pozbycie się CIENI pod oczami! Zajmuje 3 minuty!

Każdy ma ją w domu, ale nie każdy wie o jej zbawiennych właściwościach na naszą cerę. Wystarczy, że wprowadzisz ten rytuał codziennie najlepiej z rana, a pozbędziesz się na zawsze cieni pod oczami, a przy tym uelastycznisz swoją cerę!

Bez wątpienia zadbana i zdrowa skóra jest naszą wizytówką. Dzięki temu zwiększa się nasza pewność siebie oraz czujemy się bardziej atrakcyjni. Dowiedz się, jak w szalenie prosty i co najważniejsze tani sposób sprawić, by nasza skóra wyglądała zdrowo i promiennie.

 

Ten popularny cytrus dzięki swoim właściwościom i pokładom witaminy C pomaga m.in. wygładzić i rozjaśnić cerę. Chodzi o cytrynę!

 

Cytryna dzięki pokładom witaminy C jest bardzo skutecznym, naturalnym przeciwutleniaczem, który chroni komórki skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a tym samym przed powstawaniem zmarszczek i przebarwień.

Ponadto owoc ten stymuluje produkcję melaniny i przyspiesza procesy regeneracji skóry, dlatego jego spożywanie i stosowanie zewnętrzne zaleca się osobom borykającym się z takimi problemami skóry, jak m.in. trądzik.

 

Przekrój cytrynę na pół i codziennie masuj nią twarz. Efekty będą widocznie niemal natychmiast! Cytryna ujednolici twoją cerę i sprawi, że będzie bardziej rozjaśniona. Taki poranny rytuał możesz przeprowadzać naprzemiennie z masażem kostkami lodu. Wystarczy, że potrwa on co najmnej 3 minuty!

 

To genialne połączenie sprawi, że pozbędziesz się także cieni pod oczami. Cytryna i masaż kostkami lodu poprawi krążenie i pomoże zminimalizować niechciane wypryski na skórze.

Prawda, że proste? Pamiętajmy, że zadawalający efekt zaczyna się od drobnych lecz regularnych czynności.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Są na wyciągnięcie ręki! Oto produkty bogate w MAGNEZ!

 

Źródło zdjęcia:pixabay

 

Komentarze