Trudne dzieciństwo polskiego aktora! „Byłem odrzucany jako…”

Trudne dzieciństwo polskiego aktora! „Byłem odrzucany jako…”

Maciej Musiałowski to 26-letni aktor młodego pokolenia. Ogólnopolską popularność przyniosły mu role w Drugiej szansie, Kodzie genetycznym czy Sali samobójców. Hejter. 

 

Maciej Musiałowski podczas jednego z ostatnich wywiadów opowiedział o trudnym dzieciństwie i relacjach z rówieśnikami.

 

Młody aktor został niedawno zaproszony do programu Kuby Wojewódzkiego. Oprócz niego w programie pojawili się członkowie zespołu Kwiat Jabłoni, Kasia i Jacek Sienkiewiczowie.

 

 

Główny bohater filmu Sala samobójców. Hejter został skomplementowany przez prowadzącego. Kuba nie szczędził mu miłych i motywujących słów. Maciek poczuł się wyraźnie speszony. Dodał także, że bardzo liczy się ze zdaniem najbliższych osób. To właśnie opinie przyjaciół i rodziny są dla niego najważniejsze.

 

 

 „Jak ktoś pisze takie miłe rzeczy, nie chcę uwierzyć, że to jest prawda. Wolę nie czytać, wolę nie widzieć. Zdanie moich przyjaciół, mentorów, ludzi, którzy są blisko mnie jest dla mnie najważniejszym zdaniem” – przyznał w rozmowie z Wojewódzkim aktor.

 

 

W pewnym momencie aktor nawiązał do swojej trudnej przeszłości. Opowiedział o tym, że nie był dzieckiem lubianym. Rówieśnicy często z niego drwili i uważali za odludka…

 

Sprawdź:  Niechlubny ranking. Oto 14 znanych osób zarażonych koronawirusem!

Byłem odrzucany jako młody chłopak. W dzieciństwie wyprowadziliśmy się do domu przy lesie, z ogrodem, ze zwierzętami. Rodzice kupili piękny, drewniany dom z fortepianem, dębowym lasem za drogą i dorastałem w romantycznej sielance” – wyznał Maciek.

 

 

 

Będąc uczniem szkoły podstawowej Maciek czuł się bardzo samotny.

 

 

 „W szkole podstawowej, do której chodziłem, bardzo się czułem samotny i nieprzynależący. Chłopak, który nie gra w piłkę? Średnio. Chłopak, który wraca do domu i śpiewa przez las, też średnio…”.

 

Maciejowi Musiałowskiemu życzymy wszystkiego dobrego!

 

 

Źródło: Kuba Wojewódzki, TVN

Zobacz również: Uczestniczka Idola oddała dziecko do adopcji!Komentarze