Tryb znikających wiadomości w Messenger i Instargram. Co to za funkcja i jak działa?

Podobno w Intrenecie nic nie ginie teraz jednak Facebook wprowadza tryb znikających wiadomości.

Tryb znikających wiadomości to funkcja, jaka do tej pory była dostępna na przykład dla użytkowników aplikacji Snapchat. Teraz ma pojawić się w Messenger i Instargram.

 

Na czym polega i jak działa ta funkcja?

 

Dlatego z przyjemnością wprowadzamy tryb znikania w Messengerze, który umożliwia wysyłanie wiadomości, które znikają automatycznie. Zasada działania jest prosta – wiadomości znikają po wyświetleniu i opuszczeniu czatu. – czytamy w oficjalnym komunikacie Messenger.

 

Już wkrótce nowa funkcja w Messenger i Instargram – https://twitter.com/messenger/

 

Jak włączyć Vanish Mode?

 

Aby go włączyć, przesuń palcem w górę na urządzeniu mobilnym w istniejącym wątku czatu i jesteś w trybie znikania. Przesuń ponownie w górę i wrócisz do zwykłego czatu. Otóż ​​to!

Teraz możesz wysyłać memy, GIF-y, naklejki lub reakcje, aby podzielić się tym, co naprawdę myślisz, gdy nie możesz znaleźć odpowiednich słów, lub po prostu żartować ze znajomymi bez pozostawania w historii czatu.

 

Na razie tryb znikających wiadomości dostępny jest w kilku państwach, lecz funkcja ta będzie rozszerzana na kolejne:

 

Tryb znikania jest teraz dostępny w Messengerze w Stanach Zjednoczonych i kilku innych krajach, a wkrótce będzie dostępny w większej liczbie miejsc. Tryb Vanish na Instagramie pojawi się wkrótce w USA i innych krajach, gdy zaktualizujesz do nowej wersji Messengera.

 

Funkcja wiadomości, które będą znikać po zakończeniu rozmowy ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników w sieci.

 

>>>Zara Home zapłaciła za widok z okna Kasi Tusk. Tanio nie było!

 

https://twitter.com/messenger/status/1326966989743538176?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1326966989743538176%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fbiznes.wprost.pl%2Ftechnologie%2F10389434%2Ffacebook-wprowadza-tryb-znikajacych-wiadomosci-do-messengera-i-instagrama-na-czym-polega.htmlKomentarze