Trzaskowski da 10 tys. plus?! Aby otrzymać pieniądze wystarczy…

Wybory prezydenckie 2020. Rafał Trzaskowski zaprezentował program, tym argumentem może przekonać wielu.

 


Kampania wyborcza jest już na ostaniej prostej. Kandydat Koalicji Obywatelskiej – Rafał Trzaskowski przedstawił punkty swojego programu wyborczego.

 

 

Jeden z nich może przyciągnąć niektórych wyborców Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o program socjalny.

 

 

Rafał Trzaskowski przed siedzibą PKW powiedział o finale zbiórki podpisów. – Mamy już  dziś 1,6 mln – wyznał prezydent Warszawy. Następnie odwiedził Pabianice, gdzie zaprezentował swój program wyborczy.

 

 

Jeden z postulatów Trzaskowskiego dotyczy wspierania rodzin i równych szans na  rynku pracy. Ponadto była także mowa o „inwestycjach za rogiem”. Prezydent Warszawy przedstawił propozycję 10 tysięcy złotych dla każdej rodziny, która…

 

 

  Każda rodzina, która podejmie wysiłek walki o czyste powietrze, może liczyć na dotację 10 tys. zł – powiedział kandydat na prezydenta RP.

 


-Ten pomysł to szansa na „przekupienie” części wyborców PiS, którym zależy tylko na programach socjalnych. Niestety takie postulaty mogą niekoniecznie przypaść do gustu żelaznemu elektoratowi PO – mówi portalowi Wyborcza24.pl 
analityk kampanii wyborczych.

 

 

-To, co nas napędza, to okrzyk, który słyszę w calym kraju: „mamy dość” – dodał Trzaskowski na spotkaniu z mieszkańcami Łodzi.

 

 

KO cieszy się wzrostem poparcia dla Rafała Trzaskowskiego. Inny punkt widzenia ma w tej sprawie wiceminister obrony Marcin Ociepa. Jego zdaniem poparcie dla prezydenta Warszawy spada.

 

 

-Trzaskowski ma teraz podobne poparcie jak miała na początku Kidawa-Błońska.  Nie mogę doczekać się kolejnych dni kampanii, bo z każdym dniem wydaje się, że on słabnie – wyznał Ociepa.Komentarze