Trzaskowski TWORZY coś nowego! Ogłosił to w Gdyni.

Rafał Trzaskowski tworzy nowy ruch obywatelski. Zapowiedział to w Gdyni.

– Podejmuję się stworzenia ruchu obywatelskiego, bo same partie nie wystarczą – mówił Rafał Trzaskowski na spotkaniu na Skwerze Kościuszki w Gdyni w piątek. Jak wyjaśnił, jeszcze z końcem lipca będzie rozmawiał ze wszystkimi zainteresowanymi stronami na temat szczegółów.-Dość kłamstw i manipulacji – powiedział prezydent Warszawy. Jednocześnie podziękował za wsparcie w trakcie kampanii prezydenckiej.

cookie.gif– Nie wiem, jak wy, ale my przyzwyczailiśmy się do tej niebywałej energii. Naszym wspólnym zadaniem jest to, żeby kontynuować budowę nowej solidarności- Musimy stworzyć potęgę, prawdziwy ruch obywatelski, który pozwoli nam wygrywać kolejne wybory – kontynuował Rafał Trzaskowski. Dziękował także za ogromne zaangażowanie w jego kampanię w wyborach na prezydenta RP.

– Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, by wygrać te wybory. Nie było łatwo, bo po drugiej stronie była cała machina państwa – przekonywał Trzaskowski. Jak dodał „państwowa machina” mocno utrudniała walkę w wyborach na równych zasadach.

– Państwowa machina utrudniła nam walkę na tych samych zasadach – mówił prezydent Warszawy. – Dość kłamstw i manipulacji – grzmiał Trzaskowski.

Jak dodał wierzy w zwycięstwo w kolejnych wyborach. Zaznaczył, że trzeba także przekonać tych, którzy zagłosowali inaczej. Podkreślił także, że w pewnym sensie on i jego wyborcy już wygrali.

– Następnym razem wygramy. Musimy wyciągnąć rękę do tych, którzy głosowali inaczej (…). W pewnym sensie zwyciężyliśmy, bo od lat nie było takiego przebudzenia – mówił.Komentarze