Trzaskowski ZAKAŻONY Koronawirusem?! Podczas wiecu…

Rafał Trzaskowski zakażony koronawirusem? W sieci setki tysięcy sympatyków boi się o zdrowie kandydata na prezydenta.


Kieleckic dziennikarz jest zakażony koronawirusem. Lokalne media i formują, że w niedzielę był on obecny na wiecu kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. Pojawiło się oświadczenie w tej sprawie.

Koronawirus został zdiagnozowany u dziennikarza redakcji „Echo Dnia”. Facebookowy profil „Scyzoryk się otwiera” poinformował, że reporter miał się źle poczuć w poniedziałek i trafić do szpitala. Tam przeprowadzono test na obecność COVID-19. Odnotowano wynik pozytywny.

Jeszcze niedzielę dziennikarz zdawał relację ze spotkania z Rafałem Trzaskowskim na Placu Artystów w Kielcach.
„W spotkaniu wzięły udział setki, niektórzy mówią o tysiącach osób. Już mało kto pojawił się w maseczce. Nie były zachowane odległości” – informuje „Scyzoryk się otwiera”.

Do medialnych spekulacji odniosła się redakcja „Echa Dnia”. Jak się okazało jeden z dziennikarzy rzeczywiście jest zakażony korona wirusem.

-Informujemy, że jeden z pracowników redakcji Echa Dnia w Kielcach w badaniu na obecność wirusa COVID-19, w dniu 9 czerwca 2020 roku w godzinach popołudniowych uzyskał pozytywny wynik testu. Pracownik jest odizolowany, zostały wobec niego zastosowane obowiązujące przepisy Sanepidu” – czytamy w oświadczeniu.

„Wszystkie osoby z redakcji, które miały z nim kontakt w ostatnich dniach, jak również budynek redakcji są objęte procedurami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Ściśle współpracujemy z Sanepidem i stosujemy się do przekazywanych zaleceń” – przekazała redakcja.

Jednakże „Echo Dnia” nie odniosło się do informacji, jakoby dziennikarz zakażony koronawirusem był obecny na wiecu Rafała Trzaskowskiego. Póki co nie ma żadnych nowych informacji na temat stanu zdrowia kandydata na prezydenta. Najprawdopodobniej nie jest on zakażony.Komentarze