Tusk pokazuje zdjęcie wnuków! Od razu widać do kogo są podobni! [FOTO]

Donald Tusk nie przestaje zadziwiać. Ostatnio zakomunikował, że nie wystartuje w wyborach prezydenckich 2020, a dziś… pokazuje swoich wnuków!

 

Były polski premier jest obecnie jednym z najważniejszych polityków na szczeblu europejskim. Jego funkcja przewodniczącego Rady Europejskiej wygasa, ale od 1 grudnia będzie przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej. A dziś Tusk pokazuje zdjęcie wnuków!

 

Jak wygląda życie prywatne Donalda Tuska? Ma żonę Katarzynę z domu Sochacką. Z wykształcenia jest historykiem. Ma syna Michała (ur. 1982) oraz córkę Katarzynę  (ur. 1987), która zdobyła serce opinii publicznej udziałem w programie telewizyjnym „Taniec z gwiazdami”.

 

Były polski premier jest dostępny w mediach społecznościowych. Jest dostępny również na Instagramie. To właśnie to miejsce gdzie, relacjonuje on ważne wydarzenia polityczne, ale również odkrywa prywatne sfery swojego życie. A to właśnie takie rzeczy interesują „zwykłych” ludzi najbardziej”. Ostatnio na Instagramie pochwalił się zdjęciem ze swoimi wnukami!

 

Tusk, wnukowie
Instagram/Donald Tusk

 

 

Jak to wyglądało? Chłopcy pozowali na tle flagi Unii Europejskiej, a nad nimi widniał napis „Konstytucja”. Widać również było dinozaura „Dingo” w niebieskim kolorze. A jak były polski premier i przewodniczący Rady Europejskiej podpisał to foto? Otóż Tusk pozostawił taki opis: „Szukając zdjęć do mojej książki – 'Szczerze’, trafiłem na coś takiego. Wnuki w Brukseli” – napisał w opisie pod postem.

 

Warto przypomnieć, że Donald Tusk – polski polityk na arenie światowej, ma czworo wnucząt. Jego obowiązki niestety nie pozwalają na to, by dziadek spędzał dużo czasu ze swoimi ukochanymi wnukami. Może dlatego to właśnie wnuczęta odwiedzają dziadka Donalda w Brukseli. Internauci są zachwyceni tym zdjęciem! Piszą: „Miły widok!”, „Wnukowie fantastyczni”, „Cudowne zdjęcie, cudowni wnukowie”, „W młodych nadzieja”, „Ale to słodkie”, „Jacy już duzi! Pozdrowienia dla całej rodziny”.

 

LOOKNIJ: Urząd Skarbowy BLOKUJE konta! Sprawdź za co!

 

Choć Donald Tusk nie będzie angażował się w wybory na fotel prezydenta RP, to jednak zapowiedział, że będzie aktywny. Choć jak wielu przypuszcza, Donald Tusk prawdopodobnie nie wróci już do polskiej polityki. Nie ta liga.

Komentarze