TUTAJ będzie pracował książę Harry?! Zaskakujące miejsce.

Głośne odejście księcia Harry’ego i Meghan Markle z rodziny królewskiej, przez ostatnie kilka dni elektryzowało opinię publiczną na całym świecie. Emocje powoli opadają, ponieważ para książęca dostała wolną rękę od królowej Elżbiety na wyjazd do Kanady. Czy tam będzie pracował książę Harry?

Sprawą księcia i księżnej Sussex żyły media na całym świecie. Ich oświadczenie, w którym napisali, że odchodzą z rodziny królewskiej i chcą żyć i pracować na własną rękę było szokiem dla całej rodziny Windsorów. Ostatecznie królowa Elżbieta II pogodziła się z decyzją wnuka i jego żony i dała im wolną rękę. Wiadomo, że książęca para wylatuje do Kanady. Meghan Markle dostanie angaż w wytwórni filmów Dinsey’a. Wielu zastanawia się co będzie z Harry’m i gdzie będzie pracował książę.

 

ZOBACZ:Królowa Elżbieta wydała oświadczenie. Książę Harry i Meghan będą teraz…

 

Jedno jest pewne, Harry dostanie mnóstwo propozycji. Jako pierwsza chęć współpracy z księciem zgłosiła sieć fast foodów Burger King. Na Twitterze firmy pojawiła się oferta pracy dla monarchy, która napisała  „Zawsze znajdziesz pracę w naszym królestwie”. Kilka dni później Burger King zamieścił kolejną ofertę do Harry’ego pisząc „Harry nasza rodzina królewska oferuje pracę w niepełnym wymiarze godzin”. Fani zastanawiają się czy książę zrobi po raz kolejny na przekór rodzinie i zacznie pracę w znanej sieci fast foodów!

 

 

źródła: pudelek.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 Komentarze