TVP szykuje nowe SHOW! Pod koniec LUTEGO na antenie pojawi się…

tvp

TVP chwali się dobrą oglądalnością i co trochę wprowadza nowe formaty telewizyjne.

Nie wszystkie pomysły TVP okazują się sukcesem. Tak było na przykład z programem „Teściowe i Synowe” czy „Gotowi do gotowania. Start” prowadzonym przez Marzenę Roglaską. Zarówno jeden jak i drugi mogliśmy oglądać jesienią 2019 r., jednak po nowym roku znikły z anteny.

Nowe czy znajome show?

Tymczasem Telewizja Polska już pod koniec lutego 2020 zaprezentuje nowe show. Jak głosi plotka, program ma być odpowiedzią na „Twoja twarz brzmi znajomo”, którą możemy oglądać w stacji Polsat od 2014 r. W tej audycji mniej i bardziej znani aktorzy, celebryci czy wokaliści charakteryzują się na znane gwiazdy i wykonują ich piosenki. Wygrywa ten, kto otrzymał najwięcej punktów od jury.

Czytaj też: Maciej STUHR ma ten sam „problem” co posłanka LICHOCKA. Sparodiował jej gest komentując dotację dla TVP (VIDEO)

Star Voice

Program zapowiedziany przez TVP będzie miał podobny charakter, choć są pewne niuanse. „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Jak czytamy na stronie TVP:

„Od 28 lutego, w każdy piątek, o godz. 20:35 w wyjątkowym show „Star Voice. Gwiazdy mają głos” aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne.”

„Star Voice. Gwiazdy mają głos” tym różni się od „Twoja twarz brzmi znajomo”, że zwycięzcę programu mają wyłonić widzowie. Z kolei nagroda za wygranie danego odcinka to 10 tys. zł. , którą nagrodzona osoba przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Kto będzie w jury Star Voice i kto wystąpi w programie?

Telewizja Polska na razie nie podała listy uczestników „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Wiemy jednak, że o choreografię zadba Tomasz Barański – tancerz niegdyś związany z Edytą Herbuś. A w jury zasiądą: czeska piosenkarka i prezenterka – 72-letnia Helena Vondráčková, polska piosenkarka i kompozytorka Majka Jeżowska (59 l.) oraz – najmłodszy w tym gronie – 38-leni Mariusz Kałamaga – artysta kabaretowy i prezenter radia RMF FM.

Patrząc na wiek jury, można spodziewać się programu dla nieco dojrzalszej widowni. Choć na pewno młodej duchem, bo każda osoba z tego grona, swoją energią często przeczy metryce. Czekamy zatem na 28 lutego 2020 i premierę „Star Voice. Gwiazdy mają głos”.

 

 

fot. i cyt. tvp.plKomentarze