Twój WZROK Z DNIA NA DZIEŃ SIĘ POGARSZA? Jedz codziennie…

Słaby wzrok to problem ludzi XXI wieku. Wszystko za sprawą nowych technologii, nieograniczonego dostępu do komputerów i telefonów. Jasne światło monitora sprawia, że widzimy coraz gorzej. Jest na to prosty i naturalny sposób. Jeśli i ty borykasz się z podobnym schorzeniem, koniecznie jedz codziennie jagody.

Warto włączyć do swojej codziennej diety zdrowe jagody, które wzmacniają naczynia krwionośne, a także wyrównują ciśnienie wewnątrz oczu. Co ciekawe, częste spożywanie jagód nie tylko poprawia wzrok, ale również niweluje nieprzyjemne uczucie suchości oczu oraz ich zmęczenia.

Jagody możemy przyjmować w formie świeżych lub mrożonych owoców, jeśli jednak nie mamy do nich dostępu warto kupić w aptece suplementy z wyciągiem z jagody.

Jagody to cudowny środek na problemy układu moczowego. Zawierają podobne związki co żurawina, dlatego skutecznie niwelują zapalenie pęcherza.

Działają przeciwbakteryjnie, antyoksydacyjnie, obniżają poziom złego cholesterolu, uelastyczniają naczynia krwionośne. To idealne rozwiązanie na problemy z pasożytami w naszym organizmie.

Źródło: Medonet

Zdjęcie: Pixabay

Zobacz też: Filmował dronem bawiące się w wodzie dzieci! Kilka chwil później zobaczył obok nich coś przerażającego!Komentarze