Twórca szokującego dokumentu „Tylko nie mów nikomu” wylądował w szpitalu! Miał poważną operację…

Twórca szokującego dokumentu „Tylko nie mów nikomu” wylądował w szpitalu! Miał poważną operację… Mowa oczywiście o Tomaszu Sekielskim.

Tomasz Sekielski urodził się 24 stycznia 1974 roku w Bydgoszczy. Jest polskim dziennikarzem radiowym oraz telewizyjnym, pisarzem oraz reżyserem wstrząsającego dokumentu pt. „Tylko nie mów nikomu” – o pedofilii w Kościele Katolickim.

Zobacz też: Wyślij kartkę prawdziwym BOHATEROM – trwa kolejna edycja akcji BohaterON. To prostsze niż myślisz!

 

Dokument dziennikarza wstrząsnął milionami Polaków. Ukazuje przestępstwa, których przez lata dopuszczali się księża Kościoła Katolickiego. Twórca dokumentu przyznaje, że temat był dla niego niebywale trudny i wyczerpujący emocjonalnie.

 

Tomasz Sekielski zdecydował się na resekcję 4/5 żołądka. We wtorek rano opublikował nagranie ze szpitala. Przyznał, że operacja była niezbędna dla jego zdrowia.

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu – napisał Sekielski.

Wyciąłem sobie żołądek

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! 😱😱😱 Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.#JESTMOC💪

Gepostet von Sekielski am Montag, 26. August 2019

Źródło: Facebook, zdjęcie: Facebook

Komentarze