Tyle CLEO zarabia za MINUTĘ KONCERTU. Te kwoty zwalają z nóg

Cleo przebojem wdarła się na polskie listy przebojów i do show biznesu, a decyzja o rozpoczęciu solowej kariery była strzałem w dziesiątkę. „Super Express” postanowił przeprowadzić wyliczenie, ile Cleo zarobiła w minionym roku i ile kosztuje minuta jej koncertu. 

Inspiracją dla dziennikarzy tabloidu był z pewnością post Cleo na Instagramie, w którym piosenkarka pochwaliła się całą „roczną” statystyką. Te liczby robią naprawdę piorunujące wrażenie…

 

Cleo przyznała się w nim, że zagrała aż 215 koncertów i spędziła na scenie 14 200 minut. Miała zaledwie 9 dni wolnych i tylko 21 nocy przespała w swoim domu. To, jak i cała reszta tej statystyki dobitnie pokazuje, że piosenkarka była skrajnie zapracowana!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

MÓJ ROK 2019 W LICZBACH! Skrzętnie policzone przy pomocy różnych aplikacji. Jak Wam się podoba? 🙃😁

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 

Dziennikarze „Super Expressu” postanowili wykorzystać ten post do własnych wyliczeń. Według ich wiedzy, Cleo za koncert inkasuje około 35 tysięcy złotych. Skoro zagrała 215 koncertów, co przełożyło się na 14 200 minut gry na scenie, to znaczy to, że zarobiła około 7,5 miliona złotych! Dzieląc tą kwotę na minuty, otrzymujemy niemal 530 złotych za minutę koncertu. 

 

ZOBACZ TEŻ: Słynny zespół disco polo się ROZPADNIE? Doszło do BÓJKI

 

Oczywiście gwiazda nie dostaje całej tej kwoty na swoje konto. Musi przecież opłacić ekipę techniczną, muzyków, czasem pewnie też tancerzy, nie mówiąc o całym swoim zapleczu prawno-PR-owym. Tak czy siak, kwota jest imponująca.

 

Jak będzie wyglądał rok 2020 dla Cleo? Gwiazda z pewnością jest na fali, jak długo się na niej utrzyma, zależy tylko i wyłącznie od niej samej.Komentarze