Tyle Rydzyk PŁACI za wynajem hali sportowej! Nie uwierzycie.

Już w ten weekend Radio Maryja będzie obchodzić 28 urodziny. Do Torunia przyjedzie wielu polityków i znakomitych gości. Impreza urodzinowa jest bardzo ważna dla dyrektora stacji, Ojca Tadeusza Rydzyka dlatego odbędzie się w hali sportowej, Arena Toruń!

Ze względu na dużą liczbę gości i wielu radiosłuchaczy, którzy przyjadą do Torunia z całej Polski, policja spodziewa się sporych utrudnień w okolicach hali sportowej. 28 urodziny rozgłośni zapowiadają się hucznie i odbędą się pod hasłem „Głosić Chrystusa Pana z Maryją”. Uroczystej mszy świętej rozpoczynającej wydarzenie będzie przewodniczył ksiądz arcybiskup Wacław Depo, metropolita częstochowski.

 

ZOBACZ:Ojciec Rydzyk wystosował dziwny apel do wiernych. Mówi, że jeżeli nie WPŁACAJĄ PIENIĘDZY, TO…

Oficjalne powitanie uczestników urodzin Radia Maryja jest planowane na dziś, na godzinę 12.00. Kulminacyjnym punktem uroczystości będzie Msza Święta, która rozpocznie się o godzinie 15.30. Ojciec Tadeusz Rydzyk wydał również specjalny komunikat, w którym na urodziny rozgłośni zaprasza wszystkich wiernych. Wielu Torunian zastanawiało się ile redemptorysta zapłacił za wynajem hali sportowej. Z informacji dziennikarzy „GW” wynika, że kosztowało go to ok. 20 tysięcy złotych.

 

ZOBACZ TAKŻE:Hipokryzja MAŁGORZATY ROZENEK? Nie zgadza się z Kościołem… ale poszła POŚWIĘCIĆ KOSZYK

 

 

źródła: Se.pl, foto youtube.com

 

 

 Komentarze