Tyle wynosi EMERYTURA Karola Strasburgera! Kwota jest SKANADALICZNA!

Karol Strasburger wyznał prawdę o wysokości swojej emerytury jaka mu przysługuje! Będziecie zaskoczeni!

Praca w telewizji od lat sprawia, że Karol Strasburger nie może narzekać na przypływ gotówki. Wszyscy kojarzymy znanego i popularnego prowadzącego teleturniej „Familiada”.

 

W ostatnim czasie o aktorze było głośno, ponieważ wzbudził niemałe zainteresowanie tym, że w wieku 73 lat został szczęśliwym ojcem swojej pierwszej córeczki.

 

Tymczasem gwiazdor postanowił podzielić się jaka kwota przysługuje mu z tytułu świadczeń emerytalnych. Występy w telewizji w roli prezentera programu, epizody w filmach czy reklamach z pewnością dały mu zawrotne sumy pieniędzy, a jak jest w przypadku emerytury?

 

Karol Strasburger zdecydowanie nie jest zadowolony z kwoty, która będzie mu przyznawana. Znany aktor z telewizji polskiej wyznał, jakie ma zdanie na temat skandalicznych świadczeń.

 

„Emerytury są zbyt niskie, żeby normalnie funkcjonować, utrzymać dom, samochód. Wszystkie nasze zajęcia, które nie są etatowe, do emerytury się nie liczą: czyli filmy, koncerty czy występy rożnego typu. I nie dochodzą one do naszych zarobków, bo to są zarobki jednorazowe” – wyznał Karol Strasburger.

 

ZOBACZ TEŻ:GWIAZDA DISNEYA zachwyca swoim ciałem! „Zrobiło się gorąco”!

 

Prezenter znany i lubiany z „Familiady” otrzymuje emeryturę w przedziale od 1000-2000 zł. 

Dodatkowo aktor może doliczyć do swojej emerytury świadczenie 500 plus, które przysługuje mu z tytułu, że został ojcem.

 

 

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:Instagram

 Komentarze