TYLE zarabia jasnowidz Jackowski! Za sprawę Woźniaka-Staraka wziął całe…

TYLE zarabia jasnowidz Jackowski! Podczas jednego z wywiadów mężczyzna zdradził, ile zainkasował za sprawę zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka. Kwota z pewnością zaskoczy naszych czytelników. 

TYLE zarabia jasnowidz Jackowski!

 

 

Krzysztof Jackowski to niewątpliwie najpopularniejszy polski jasnowidz. Według niektórych nazywany jest mitomanem i oszustem. Inni widzą w nim pomocną dłoń, dobrego człowiek z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Krzysztof Jackowski od lat wypowiada się publicznie, komentując przy tym najgłośniejsze sprawy kryminalne. 

Polski przepowiadacz przyszłości ma obecnie 56 lat, urodził się w Człuchowie. Ukończył szkołę zawodową o profilu tokarskim. Jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób. Na przestrzeni lat udało mu się rozwiązać wiele zagadkowych spraw. Współpracuje z służbami mundurowymi. W 2000 powstał film dokumentalny, opowiadający o początkach działalności najpopularniejszego jasnowidza. 

Niewiele osób wie, że Krzysztof Jackowski był zaangażowany w poszukiwania producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka. W jednym z wywiadów polski jasnowidz wyznał, ile rodzina Staraków zapłaciła za usługę.

 

 

Płacę ZUS, płacę podatki, muszę mieć kasę fiskalną, to jest naturalne, z tego też żyję. 200 złotych mi zapłacili. Zapłacili stawkę taką, jaką płaci mi każdy. Mniejsze rzeczy bardziej cieszą. Przykładowo mówię. Gdybym kupił do tego mieszkania jeden dywan i wiedziałbym, że ciężko na niego zapracowałem, to ten dywan będę cenił, będę go czyścił. A co z tego, gdyby mnie było stać na tysiące dywanów? – odpowiedział szczerze Jackowski. 

 

 

Wielu czytelników z pewności zaskoczy ta odpowiedź. Jak widać, za zlecenie najpopularniejszy jasnowidz zainkasował całe… 200 złotych. 

 

Zobacz: TO CZEKA NAS LATEM! Sprawdź przepowiednię jasnowidza Jackowskiego!

 Komentarze