Tyle zgarnął MARTYNIUK za Sylwestra! Gotówkę inwestuje w…

Zenek Martyniuk jako niekwestionowany król disco polo zarobił pokaźną sumę na tegorocznym Sylwestrze marzeń! Czy jesteście ciekawi ile artysta zgarnął pieniędzy za swój występ?

Sylwestra marzeń z dwójką oglądało łącznie prawie 5 milionów widzów.

Największą gwiazdą, podobnie jak w ubiegłym roku był oczywiście Zenek Martyniuk. To przy utworach gwiazdora publiczność bawiła się najlepiej wyśpiewując tym samym znane hity artysty.

Za śpiewanie w plenerze na różnych imprezach w mniejszych miastach gwiazdor disco polo kasuje nawet …

35 tys. zł. Za najmniejsze imprezy stawka spada nawet o połowę. Warto jednak zauważyć, że wraz ze swoją ekipą, czyli zespołem Akcent, Zenek Martyniuk gra średnio 300 imprez w ciągu każdego roku.

 

 

Według medialnych doniesień Zenek Martyniuk inwestuje swoje zarobione pieniądze w różne przedsięwzięcia. Wokalista wszedł swego czasu z dosyć pokaźną sumą w biznes związany ze sprzedażą napojów energetycznych.

 

 

Za wykonanie kilku najbardziej znanych i lubianych utworów na Sylwestrze 2020 Martyniuk miał zgarnąć około 70 tys. zł w gotówce.

 

 

ZOBACZ TEŻ:WZIĄŁ ŚLUB Z KARTONEM! „To najszczęśliwszy dzień w moim życiu”!

 

 

Tymczasem Edyta Górniak mogła zarobić nawet 130 tys. zł, a Sylwia Grzeszczak nawet 100 tys. zł.

Nie zapominajmy, że przecież już w lutym 2020 r. będziemy mieli okazję zobaczyć w kinach film o życiu Zenka Martyniuka. Kariera gwiazdora nabiera coraz szybszego tępa, a co za tym idzie rosnące wynagrodzenia pieniężne.

 

 

 

Źródło:otopress

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze