TYLE zgarnęła za sylwestra Roksana Węgiel! Zenek Martyniuk może się schować

Tegoroczną rekordzistką zarobków podczas Sylwestra 2020 stała się Roksana Węgiel. Inne gwiazdy mogą się schować!

Co roku we wszystkich największych miastach Polski stacje telewizyjne organizują ogromne imprezy sylwestrowe, zapraszając polskie i zagraniczne gwiazdy. W ten sposób liczą na pobicie rekordów oglądalności i potężne wpływy z reklam.

 

Zapewne domyślamy się, że gwiazdy, które występują w Sylwestra zarabiają naprawdę olbrzymie pieniądze. O jakich dokładnie stawkach mówimy?

Kariera Roksany Węgile rozwija się zaskakująco szybko. Młoda gwiazda jest niewątpliwie utalentowana, dzięki czemu zyskała już sławę oraz sympatię licznego grona odbiorców. Na scenie radzi sobie znakomicie, a koncerty z jej udziałem to prawdziwy zysk.

 

W tym roku szokującą fortunę zarobiła właśnie 14-letnia Roksana Węgiel. Na konto Roksany Węgiel wpłynęła suma, o której mogą tylko pomarzyć m.in. Michał Szpak, czy Zenon Martyniuk, który również zagrał na imprezie sylwestrowej TVP w Zakopanem.

 

Roksana Węgiel swoje wysokie zarobki zawdzięcza wystąpieniu jednego dnia na dwóch koncertach sylwestrowych. Gwiazda zaśpiewała bowiem w Gdańsku oraz w Zakopanem. Łącznie na jej konto za oba występy wpłynie 100 tysięcy złotych.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Żona Strasburgera ujawnia powód dla którego wzięła ŚLUB! „W życiu kieruję się zasadą(…)”

 

 

Tymczasem z doniesień kolorowej prasy wynika, że Zenon Martyniuk otrzyma przelew na ok. 70 tysięcy złotych, a Michał Szpak otrzyma dwa razy po 70 tysięcy złotych.

 

 

Źródło:krajlife

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze