TYM miłosnym uniesieniem żyje cała Polska! Zrobili to na środku ulicy!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są parą. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na ulicy, gdzie dali się ponieść namiętności! To się nazywa gorąca miłość!

Na zdjęciu, opublikowanym na profilu Fakt.pl, widzimy aktorów, którzy stoją na środku ulicy i namiętnie się całują. Tło fotografii sugeruje, że została ona wykonana w nocy.

– Tak smakuje Królik, czyli Joanna Opozda i Antoni Królikowski w namiętnym pocałunku! – napisano na profilu.

Trzeba przyznać, że miłość i namiętność na pewno nie są tej parze obce. Internauci są podzieleni. Nie wszystkim spodobał się ten pocałunek. Inni zwracali uwagę na to, ze paparazzi nie powinni robić takich zdjęć.

Co napisali Internauci?

Kogo to obchodzi?

Jak ona go obleśnie liże, bo nie wygląda to na pocałunek a news ciekawy jak zeszłoroczny śnieg

Takie rzeczy to najlepiej na osobności.

Opozda ma strasznie nieprzyjemną twarz. Jakby wiecznie niezadowolona

jesteście obrzydliwie żałośni haha masakra

Fot. Instagram Fakt.pl

Joanna Opozda jest aktorką. Ukończyła Wydział Aktorski PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Grała Jowitę Kaczmarek w serialu „Pierwsza miłość”. Występowała też w „M jak miłość”, „Barwach szczęścia” i „Prawie Agaty”. Brała udział w piątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jest również fotomodelką.

Antoni Królikowski jest synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie. Jest laureatem I Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Amatorskich. Zdobył wyróżnienia za scenariusz i reżyserię etiudy „Złote Pióro”.

Obecnie można go oglądać m.in. w serialu i filmie „Bad Boy”.

Zobacz także: Alżbeta Lenska rozkraczyła się na Instagramie! Zdradziła, że…

Fot. InstagramKomentarze