UBRAŁA SIĘ TAK NA WESELE! Goście byli przerażeni…

UBRAŁA SIĘ TAK NA WESELE! Goście byli przerażeni… Zachowanie dziewczyny spotkało się z ogromnym zdziwieniem zaproszonych.

 

UBRAŁA SIĘ TAK NA WESELE! Internauci nie mieli dla niej litości…

 

Większość z nas wybierając się na przyjęcie weselne, zakłada odpowiedni strój. W przypadku panów idealnym rozwiązeniem jest smoking lub garnitur, w przypadku pań koktajlowa sukienka lub kreacja typu maxi.

 

 

Pewna nastolatka wpadła na dość niecodzienny pomysł. Postawiła na dość oryginalną stylizację i poszła w tej kreacji na wesele! Internauci nie mieli dla niej litości i ostro skrytykowali jej wybór.

 

Dziewczyna, która pojawiła się na przyjęciu w… niecodziennym stroju została dosłownie zbluzgana przez użytkowników sieci. Internauci byli zszokowani jej wyborem. Co tak rozwścieczyło użytkowników serwisu Reddit?

Brunetka bynajmniej nie pojawiła się na weselu w sukience czy spódnicy. Na przyjęcie ślubne zdecydowała się założyć krótkie czarne szorty, ekstremalnie krótki biały top, który odsłaniał jej stanik. Stylizację dopełniła czarna marynarka i jasna kopertowa torebka! Warto wspomnieć, że na przyjęciu dziewczyna pojawiła się z całkowicie odsłoniętym brzuchem! Goście weselni z pewnością mieli nietęgie miny. Sami zobaczcie, jak wyglądał efekt końcowy!

 

Co na to Internauci? Ostro się zdenerwowali. Użytkownicy serwisu Reddit skomentowali strój dziewczyny w następujący sposób:

 

„Czy ona do reszty zwariowała? Nie wyobrażam sobie, żeby któryś z gości przyszedł tak nieodpowiednio ubrany na moje wesele. Tragedia!”,

 

„Tym strojem dała do zrozumienia, że chyba sama szuka męża”,

 

„Okropne! Bardzo niepoważne zachowanie z jej strony” 

 

Zobacz również: Szokujące słowa byłej partnerki DURCZOKA! „Nie mogę uwierzyć, że to się zdarzyło”

 

Zdjęcie: YoutubeKomentarze