UCHODŹCY weszli do Big Brothera! Uczestniczki…

W telewizyjnym show”Big Brother” pojawili się nietypowi goście, a mianowicie uchodźcy!

W czwartek wieczorem uczestników programu „Big Brother” odwiedzili uchodźcy. Jedna z fundacji zajmujących się pomocą dla uchodźców skrytykowała ten pomysł.

 

Mężczyzni, którzy pojawili się w domu Wielkiego Brata pochodzą z Czeczenii oraz Tadżykistanu. Niektórzy mieszkają w Polsce od wielu lat, a inni nie mówili nawet o polsku. Jaka była ich rola w programie?

 

ZOBACZ TEŻ:Takie pytanie NAPRAWDĘ zadano w Milionerach! Znasz odpowiedź?

 

Zostali zaproszeni do telewizyjnego show, a z uczestnikami programu ugotowali wspólnie kolację. Potem zasiedli razem do stołu. W międzyczasie opowiedzieli domownikom o swoich rodzinnych tradycjach oraz kulturze, a także dlaczego musieli uciec z kraju, który kiedyś był ich domem.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Nowe OBOWIĄZKI dla kierowców! Od dziś wchodzi „JAZDA NA SUWAK”

 

Zanim jeszcze zaproszeni goście pojawili się w show, głos w tej sprawie zabrała Fundacja Ocalenie. Instytucji zdecydowanie nie spodobał się ten pomysł. Fundacja od lat zajmuje się udzielaniem pomocy dla uchodźców.

We wpisie na Facebooku organizacja skrytykowała ideę zaproszenia uchodźców do rozrywkowego programu telewizyjnego. Sam pomysł oburzył również komentujących wpis organizacji internautów.

„A jaka jest intencja tych osób? Żeby się pochwalić, oo, zaprosiliśmy uchodźców? Coś to nie brzmi dobrze i podmiotowo…” napisała jedna z internautek.

 

A Wy jaki macie pogląd na zaistniałą sytuację?

 

 

 

Źródło:rmfmaxx

Źródło zdjecia:InstagramKomentarze