Uciekł z kwarantanny, policja się z nim nie patyczkowała (WIDEO)

Czas kwarantanny bywa trudny.  Większość z nas zachowuje się jednak odpowiedzialnie. Jednak nie wszyscy.  Zdarzają się przypadki ucieczek z kwarantanny osób, które zostały na nią skierowane w związku z podejrzeniem obecności w ich organizmach wirusa SARS-CoV-2. Jednym z takich uciekinierów był pewien 24-latek pracujący na co dzień jako taksówkarz.

 

Mieszkaniec powiatu suskiego, podobnie jak inni postępujący nieodpowiedzialnie w takich sytuacjach ludzie, mógł narażać również napotkane osoby na zagrożenie. Na szczęście miał on nie podróżować komunikacją miejską albo międzymiastową.

 

Czytaj także: Złe wieści. Spełnia się czarny scenariusz rozwoju koronawirusa w naszym kraju?

 

Mężczyzna został namierzony przez policję. Jak się okazało, znajdował się na terenie Makowa Podhalańskiego. Zatrzymanie zostało przeprowadzone przez funkcjonariuszy ubranych w specjalne kombinezony ochronne. W internecie pojawiło się nagranie z miejsca zatrzymania 24-latka.

 

Zapewne warto udostępniać tego typu nagrania i obrazy. Zachowania takie jak na filmie doprowadziły do  epidemii w kształcie takim jak we Włoszech czy Hiszpanii.

 

 

 

/ek-mb/

Źródło: wrc.net.pl ; YouTube/Mateusz Wilczek

 

Foto: zrzut z ekranu/Youtube.comKomentarze