Uczestnicy „Kanapowców” pozują nago! Odważna sesja!

10 października rusza drugi sezon „Kanapowców”. Wystąpią w nim faceci z Podhala. Mężczyźni wzięli już udział w specjalnej sesji fotograficznej. Do zdjęć pozowali zupełnie nago!

Jędrek ma 31 lat. Mieszka w Gliczarowie Górnym. Jest budowlańcem, ale wolne chwile i weekendy spędza na weselach i imprezach, bo gra w góralskiej kapeli. Dzień zaczyna od energetyka oraz czekoladowego batonika. Waży 118 kilogramów.

Łukasz z Nowego Targu ma 33 lata. Waży 102 kilogramy. Jest taksówkarzem. W pracy często je szybkie przekąski, które kupuje na stacjach benzynowych. Marzy o tym, żeby kiedyś spróbować mięsa z małpy oraz aligatora.

Patryk z Nowego Targu ma 25 lat. Waży 135 kilogramów przy 189 centymetrach wzrostu. Pracuje jako dyspozytor ciężarówek. Jego hobby to tuning samochodowy i driftowanie. Kocha wszystko co słodkie, a najbardziej naleśniki z kremem czekoladowym i masłem orzechowym.

Krystian ma 26 lat i mieszka w Nowym Targu. Jest singlem. Pracuje przy rozbiórkach starych szop. Uwielbia piwa bezalkoholowe – pije ich nawet 15 dziennie. Waży 103 kilogramy.

Piotr ma 34 lata i pochodzi z Kościeliska. Pracuje jako przedstawiciel handlowy firmy z mrożonkami. Z żoną prowadzi pensjonat. Uwielbia jedzenie z grilla, a najbardziej boczek i kiełbasę. Waży 115 kilogramów.

Poprzedni sezon programu okazał się wielkim sukcesem. Uczestnicy zrzucili wiele kilogramów i zmienili swoje życie. W drugim sezonie, tak jak w pierwszym, „Kanapowcom” w zmaganiach będzie towarzyszył trener Krzysztof Feren.

Fot. TTV

Premierowe odcinki będzie można śledzić od 10 października w każdą sobotę o godz. 22:15 na antenie TTV.

Zobacz także: Ale skandal! Rozjechał dziewczynkę i bezczelnie…

Fot. TTVKomentarze