Uczestniczka „Love Island” zdjęła spodnie i pokazała PUPĘ! Gorące zdjęcie!

Monika Kozakiewicz jest uczestniczką pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Teraz opublikowała w sieci zdjęcie, na którym zdjęła spodnie i pokazała pupę! To naprawdę gorąca fotka!

Na fotografii Monika ma zdjęte spodnie. Widzimy jej bieliznę – różowe majtki i stanik. Możemy też podziwiać jej zgrabną pupę. Przy okazji influencerka zabrała głos w sprawie ostatnich protestów.

Zobacz także: Dziennikarka Superstacji rozkraczyła się na krześle! GORĄCA fotka!

– Jestem młodą kobietą, którą opętał strach, bo właśnie wartość naszego życia stała się nieważna. Niewyobrażalne jest dla mnie to do czego doszło, choć było to do przewidzenia w tym kraju… na litość boską!!! NASZE CIAŁA, NASZ WYBÓR! Rozpadam się na kawałki na myśl o bezbronnych kobietach, które usłyszą, że muszą urodzić chore, zdeformowane dziecko, które po urodzeniu umrze… Skrajnie ciężki temat. Nie mam pojęcia, nie mam odniesienia, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale jestem przekonana, że to ja chciałabym zdecydować o tym co zrobię!! Nie potrafię wyobrazić sobie tego cierpienia, na które zostały skazane wszystkie kobiety w Polsce. Jeszcze nie tak dawno to była abstrakcja, która dzisiaj stała się rzeczywistością. Co nas jeszcze czeka? – napisała.

Na zdjęciu stoi tyłem. Ma odwróconą głowę. W tle widzimy ciemne tło. Monika ma delikatny makijaż. Cały urok fotki tworzy ciało Moniki, które jest wprost idealne.

Trzeba przyznać, że influencerka potrafi rozgrzać swoich fanów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

😶🙍🏼‍♀️🎀 Jestem młodą kobietą, którą opętał strach, bo właśnie wartość naszego życia stała się nieważna. Niewyobrażalne jest dla mnie to do czego doszło, choć było to do przewidzenia w tym kraju… na litość boską!!! NASZE CIAŁA, NASZ WYBÓR! Rozpadam się na kawałki na myśl o bezbronnych kobietach, które usłyszą, że muszą urodzić chore, zdeformowane dziecko, które po urodzeniu umrze… Skrajnie ciężki temat. Nie mam pojęcia, nie mam odniesienia, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale jestem przekonana, że to ja chciałabym zdecydować o tym co zrobię !! Nie potrafię wyobrazić sobie tego cierpienia, na które zostały skazane wszystkie kobiety w Polsce. Jeszcze nie tak dawno to była abstrakcja, która dzisiaj stała się rzeczywistością. Co nas jeszcze czeka ? #mybodymychoice #powiedzkomuś #imafraid #fuckoff Zdj @daniel.koper

Post udostępniony przez Monika Kozakiewicz (@moniakej)

Co napisali internauci?

Zaraz może zabronią wykonywania cesarek? Każda z nas powinna sama decydować o sobie w takich momentach, choć taka wiadomość o dziecku, które nosisz pod sercem musi być mega przytłaczająca 😔 sama mam cudowna zdrowa 3❤️❤️❤️ i nie wyobrażam sobie być w takiej sytuacji… Ciężko się patrzy co się dzieje w tym kraju

Zdecydował człowiek który przez całe życie nie potrafił pokochać nikogo tylko kota, nie potrafił stworzyć rodziny czy innych relacji . Człowiek który jest wielkim nieporozumieniem naszej „władzy”, człowiek który powinien wstydzić się własnego odbicia w lustrze.

Właśnie… Co jeszcze nas czeka? Kiedy ludzie w końcu otworzą oczy i zobaczą co w tym kraju się dzieje, srandemia, aborcja, przymus szczepień. Chcę mi się wyć i uciekać stąd.

Polska nigdy nie będzie poważnym krajem.

Najpierw zamęt z wirusem po to aby wprowadzić przymusowe szczepienia, teraz zakaz aborcji, chore rządy więc i chory kraj, ale jak widać dopięli swego, porażka, czuje się tak poirytowana, że po prostu bym najchętniej się spakowała i wyniosła stąd raz na zawsze. Monia jak zwykle mądre słowa ❤️

Fot. Instagram

Monika Kozakiewicz ma 24 lata.

– Jestem niezależną, odważną i pewną siebie kobietą, która jest uparta zarówno w życiu, jak i w swoim zawodzie. Kocham ludzi – ale bez przesady – mówi o sobie.

Na co dzień jest makijażystką i szkoleniowcem. Uczy innych robienia perfekcyjnego makijażu. Brała udział w pierwszej edycji reality-show „Love Island. Wyspa miłości” w Polsacie.

Zobacz także: Ewa Wachowicz buszuje w krzakach! To zdjęcie zachwyciło fanów!

Fot. InstagramKomentarze