Uczestniczka programu ROLNIK SZUKA ŻONY bardzo cierpi! Opublikowała na Instagramie wpis, w którym…

„ROLNIK SZUKA ŻONY” TO POLSKI DOKUMENTALNY PROGRAM ROZRYWKOWY, EMITOWANY OD 21 MAJA 2014 NA ANTENIE TVP1. PROWADZĄCĄ PROGRAMU JEST UWIELBIANA PRZEZ WSZYSTKICH WIDZÓW MARTA MANOWSKA!

Agata, jedna z uczestniczek programu „Rolnik szuka żony” nadal cierpi z powodu nieudanego związku z Łukaszem. Mimo, że zakochani zaręczyli się jeszcze w trakcie trwania programu, finalnie… do ślubu nie doszło.

Agata opublikowała jakiś czas temu na Instagramie mocny wpis, w którym podzieliła się swoją refleksją na temat rozstania z Łukaszem. Jak widać… kobieta nadal nie potrafi się pozbierać.

Fani czekali na informację o ślubie, ale zamiast tego para poinformowała o rozstaniu.

„Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy…” Ja wybieram prawdę a Ty? – napisała w swoim poście Agata z „Rolnik szuka żony”.

Oprócz opisu, dziewczyna dodała również zdjęcie wiersza. Jego treść brzmi następująco:

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem, kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego ceń tego kto Ciebie ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji. 

Współczujecie jej?

Źródło: Instagram

Zobacz też: Zgwałcili 18-latkę i wszystko nagrali telefonem! 4 mężczyzn „niemieckiego pochodzenia” trafi za kratki?

 

 

 

Komentarze