Uczestniczka The Voice Kids to wnuczka LEGENDY POLSKIEJ MUZYKI!

Uczestniczka The Voice Kids to wnuczka LEGENDY POLSKIEJ MUZYKI! W eliminacjach do programu wzięła udział Emilia Sentkowska. 

Uczestniczka The Voice Kids to wnuczka LEGENDY POLSKIEJ MUZYKI!

Na castingu do programu The Voice Kids pojawiła się ostatnio nastoletnia Emilia Sentkowska. Swoim talentem zaimponowała jurorom, którzy z uwagą słuchali jej występu. Dawid Kwiatkowski robił wszystko, by nastolatka trafiła właśnie do jego drużyny. 

 

Program emitowany na antenie TVP2 cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. The Voice Kids pozwala młodym uczestnikom rozwijać swój talent i trenować pod okiem najlepszych artystów w Polsce. 

 

Andrzej Marek Grabowski ukończył Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorem legendarnych piosenek: „Witaminki”, „Kropelka złotych marzeń” czy „Kulfon, co z Ciebie wyrośnie?”. Andrzej Grabowski był również twórcą, redaktorem naczelnym miesięcznika dla dzieci „Ciuchcia” w latach 1994–2000.

 

Wnuczka Grabowskiego Emilia Sentkowska przed jurorami zaprezentowała wyjątkowy utwór „A Thoustand Miles” z repertuaru Vanessy Carlton. Jej występ w szczególności spodobał się Dawidowi Kwiatkowskiemu i Cleo. Finalnie dziewczynka zdecydowała się wstąpić do drużyny Dawida. 

Zobaczcie występ Emilii Sentkowskiej, wnuczki założyciela zespołu Fasolki! 

https://youtu.be/uFNdYW8xcFQ

Zobacz: RODOWICZ ujawniła swój SEKRET. Włos zjeżył się na głowie gdy powiedziała, że…

 

Zdjęcie: YoutubeKomentarze