Uczestnik MASTERCHEFA ZNALAZŁ W SZPITALNYM JEDZENIU COŚ OKROPNEGO! Teraz ostrzega innych

Uczestnik MASTERCHEFA ZNALAZŁ W SZPITALNYM JEDZENIU COŚ OKROPNEGO! Teraz ostrzega innych

Matteo Brunetti to jeden z uczestników, a jednocześnie finalistów programu telewizyjnego Masterchef. Uczestnicy programu doskonalili swoje umiejętności kulinarne pod okiem profesjonalistów np. Michela Morana, czy Anny Starmach, a także walczyli o zwycięstwo.

Matteo Brunetti jakiś czas temu wrzucił do sieci szokujące nagranie z porodówki, w której wówczas przebywała jego żona. W jedzeniu, które zostało przyniesione dla ciężarnej żony Brunetti znalazł kawałek plastikowej folii! Nieprzyjemne zdarzenie miało miejsce w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny.

Fakt został zgłoszony położnej, która jako jedyna osoba w środku traktowała mnie i ciężarną z niesamowitą troską i była pomocna. Reszta obsługi wręcz przeciwnie. Jak położna się dowiedziała o tym plastiku, to była zaskoczona i zaproponowała, aby go wyjąć i podgrzać posiłek w mikrofali ponieważ już ostygł. Plastik został zdjęty, posiłek podgrzany i zjedzony, ponieważ moja partnerka nic tego dnia nie jadła – relacjonował Brunetti.

Zobacz też: Ma 53 lata, a jej ciało zniewala niejednego mężczyznę! Musisz zobaczyć jej zdjęcia

Dodał również, że żona nie mogła liczyć na wymianę posiłku, ponieważ przedstawiciele firmy cateringowej po dostarczeniu jedzenia szybko wrócili do swojego miejsca pracy.

 

Szpital przeprosił pacjentkę. Zdaniem jego władz zdarzenie miało charakter incydentalny.

 

Stawka żywieniowa w naszym szpitalu jest znacząco wyższa od średniego dziennego kosztu żywienia w innych placówkach, więc każdy Pacjent może oczekiwać smacznych dań, w tym lunchu w wersji wegetariańskiej, prawidłowo serwowanych. Pacjentkę raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację, mamy nadzieję, że nie zakłóci ona magii zbliżającego się porodu – wyjaśniała później rzeczniczka prasowa placówki szpitalnej.

Źródło: Instagram

 Komentarze