Uczestnik „Top Model” przeszedł poważną operację! TO KONIEC KARIERY

Uczestnik „Top Model” przeszedł poważną operację! TO KONIEC KARIERY W MODELINGU…

 

 

Uczestnik „Top Model” jest zmuszony zakończyć karierę. Jego życie wywróciło się do góry nogami. 

 

 

 

Sprawdź: Doda nie miała na Telekamerach…? Gwiazda wyjaśnia!

 

Adam Niedźwiedź był jednym z uczestników 6. edycji programu „Top model”. 25-latek zyskał sympatię widzów i dał się poznać jako bardzo charyzmatyczna osoba. Program okazał się jego przepustkę do kariery. Chłopak wziął udział w wielu pokazach, miał za sobą sporo sesji zdjęciowych. Jego drugą pasją od zawsze był sport, dlatego nigdy nie zrezygnował z walk MMA. Od wielu lat specjalizował się w brazylijskim jiu-juitsu, uprawiał również boks i zapasy.

 

 

Kilka dni temu Adam Niedźwiedź wydał specjalne oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uczestnik „Top Model” poinformował swoich fanów o tym, że jest zmuszony zakończyć swoją przygodę z modelingiem. Czym spowodowana jest ta decyzja? Szczegóły poniżej.

 

 

Cześć Wszystkim !
Dawno się tu nie rozpisywałem, więc dziś będzie trochę dłużej.
Nadszedł czas aby zakończyć przygodę z modelingiem. Po ostatniej kontuzji przeszedłem operację, której wynikiem jest komplikacja dolnej powieki. Niestety, przed obiektywem aparatu nic się nie ukryje, także zostałem zmuszony zaniechać dalszych działań w tej materii. Był to super okres w moim życiu, przeżyłem wiele niesamowitych sesji – byłem nawet na swoim ślubie. 

 

Adam przyznał, że przygoda z modelingiem dała mu szansę poznać wielu ciekawych ludzi. W swoim oświadczeniu podziękował swojej agencji modelingowej.

 

 

Poznałem super ludzi, zdobyłem doświadczenie i wiele wyniosłem z tego świata.
Dziękuje mojej agencji @as_management z którą byłem od początku. Nooo i co, coś się kończy a coś się zaczyna …- napisał Adam Niedźwiedź.

 

 Komentarze