Uczestnik „Top Model” prosi o wyrozumiałość dla zabójcy Pawła Adamowicza! „Potrzebny Ci PSYCHIATRA” – piszą internauci!

Jeden z uczestników  „Top Model” poprosił swoich fanów o wyrozumiałość dla zabójcy Pawła Adamowicza. Szymon Reich bo o nim mowa nagrał kontrowersyjne video, które poruszyło internautów.  

Finalista Top model zaapelował do swoich fanów o wyrozumiałość dla 27-letniego Stefana W., który zaatakował nożem Pawła Adamowicza. Na filmie możemy m.in. usłyszeć, że Szymonowi jest przykro z powodu śmierci prezydenta Gdańska, ale jego zdaniem najlepiej byłoby spróbować zrozumieć, co kierowało napastnikiem.

Mimo tego, że jest mi mega przykro z tego, że takie rzeczy się dzieją, to i tak wydaje mi się, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić to okazać wyrozumiałość również wobec sprawcy, bo nie wiadomo co nim kierowało. Możliwe, że po prostu miał w sobie tyle nienawiści, która mu się nazbierała przez lata  – słyszymy na filmie. 

Internautom nie spodobało się zdanie Modela i został on zhejtowany w komentarzach: 

  • Tamtego dupka na krzesło,a psychiatra Tobie jest potrzebny.

 

  • Mam nadzieję, że gdyby kiedyś stałoby się coś komuś z twojej najbliższej rodziny również będziesz apelował o wyrozumiałość dla sprawcy. W końcu nie wiadomo co kieruje sprawcami… Nie mam litości dla osób mordujacych z premedytacją!

 

  • Żałosny typ top modelek i głos zabiera wyrozumiałość dla złodzieja co banki napadał 4 razy a póżniej wyszedł i zabił prezydenta duzego polskiego miasta, to zamach na całą Polske i spoleczenstwo 

 

Jakie jest wasze zdanie na temat kontrowersyjnego filmu? 

 

Źródło: youtube

Fot.: facebook

 

 
 

 Komentarze