UDAŁO JEJ SIĘ SCHUDNĄĆ 15 KILO w cztery miesiące! Wyrzuciła z diety ten składnik

Wielu z nas zmaga się nadwagą i nie ma pomysłu na to, jak zrzucić zbędne kilogramy. Jelly Devote jeszcze jakiś czas temu borykała się z podobnym problemem. Znana w mediach społecznościowych infleuencerka w 4 miesiące zrzuciła 15 kilogramów! Wyeliminowała z diety TEN JEDEN SKŁADNIK. Jesteście ciekawi który? Szczegóły poniżej.

Kilka lat temu Jelly Devote zmagała się z okropną nadwagą. Nie miała pojęcia co zrobić, by schudnąć i poprawić swoją samoocenę. Postanowiła całkowicie odrzucić ze swojej diety alkohol! Okazało się to bardzo skuteczne. Jelly jest pewna, że to właśnie ten niezdrowy składnik jej diety stał na drodze do szczęścia.

Jeszcze niedawno Jelly często imprezowała, spożywała alkohol, słodycze i śmieciowe jedzenie ze znanych barów szybkiej obsługi. Teraz radykalnie zmieniła dietę i przekonuje użytkowników sieci do porzucenia starych, niezdrowych nawyków. Jelly pokochała również sport.

Zobacz też: Często jadasz wieprzowinę lub wołowinę? Sprawdź, czy CZERWONE MIĘSO JEST ZDROWE!

 

Osiągnęła niesamowity wynik – zrzuciła15 kilogramów w 4 miesiące! To zmotywowało ją do prowadzenia zdrowego stylu życia. Jelly jest szczęśliwa, że udało jej się osiągnąć taki sukces. Kobieta stała się motywacją dla innych osób z nadwagą.

Zdjęcie: Instagram

Źródło: Instagram

 

 Komentarze