walizce, martwe dziecko alkoholowej libacji

Udusili 19-letnią Darię, a zwłoki w walizce wyrzucili na śmietnik. Sprawcy poszukiwani

Uderzenie tępym narzędziem w szyje i uduszenie. 19-letnia Daria w samym staniku i dżinsach została upchnięta w walizce i porzucona na jednym ze śmietników w mieście Dnipro na Ukrainie. Jej zwłoki znalazł bezdomny, a policja usiłuje ustalić sprawców tego brutalnego mordu.

19-letnia Daria Bilous mieszkała w akademiku w Dnipro. Sylwestra spędzała w Kijowie, a 3 stycznia miała rzekomo ruszyć w drogę powrotną do rodzinnego miasta. 4 stycznia jej telefon już nie odpowiadał. Tego też dnia jej ciało znalazł bezdomny, który zainteresował się,co jest w wielkiej i ciężkiej walizce.

 

Śledczy ustalają kto i w jakich okolicznościach zamordował dziewczynę. Dotarli do zeznań świadków, z których wynika, że walizkę do śmietnika wyrzuciła piątka mężczyzn. To ich przede wszystkim chcą teraz znaleźć ukraińscy śledczy.

 

ZOBACZ: Połasił się na akwarium ze śmietnika. Gdy bliżej mu się przyjrzał, uciekł w popłochu!

 

Jak na razie nie wiadomo też z kim bawiła się nastolatka w Kijowie, ale zeznania jej znajomych powinny rzucić światło i na ten wątek sprawy. Być może bowiem sprawcami zbrodni są osoby, z którymi Daria świętowała sylwestra?Komentarze