Ujawniono jak zarabiała na życie żona Zenka Martyniuka! Lata temu uprawiała zawód…

żona Zenka

Zenka Martyniuka chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Król disco polo jest niekwestionowanym liderem i najbardziej rozpoznawalną postacią z branży. Wokalista mimo ogromnej popularności i nie mniejszej liczbie fanek od lat jest wierny jednej kobiecie! Żona Zenka Martyniuka wspiera go na każdym kroku i jest jego Aniołem Stróżem.

Zenek Martyniuk poślubił Danutę w 1989 roku. Wokalista niejednokrotnie podkreślał jak wiele dla niego znaczy żona i jak bardzo ją kocha. Owocem ich miłości jest syn Daniel. Żona Zenka Martyniuka nigdy nie chciała stać na piedestale i zawsze wspiera męża z boku. Jest jego bratnią duszą i jak niejednokrotnie wspominał artysta zarządcą jego wielomilionowego majątku. Mało kto wie, ale Danuta Martyniuk była…

…pielęgniarką i przez wiele lat pracowała w tym zawodzie. Fani nie muszą się więc martwić o zdrowie Martyniuka, ponieważ jest w dobrych rękach, a żona w razie potrzeby zawsze uleczy jego ciało, jak i duszę.

ZOBACZ:Zenek Martyniuk w końcu WYZNAŁ prawdę o synu i wnuczce. Nikt nie spodziewał się, że ojcem…

 

 

Zenek Martyniuk nieraz podkreślał, że sukces jaki udało mu się osiągnąć nie zawdzięcza jedynie swojemu talentowi, ale i żonie. Danuta wspierała go w trudnych momentach i motywowała do działania. Można powiedzieć, że była i jest jego muzą. Para poznała się ponad 30 lat temu na wiejskiej potańcówce. O dziwo Zenek przedstawiając się Danucie nie podał swojego prawdziwego imienia, podobnie zrobiła również ona mówiąc, że ma na imię Kinga. Po zachowaniu pary widać, że bardzo się kochają i wspierają, a ich miłość jest jak wino, im starsza tym lepsza!

 

ZOBACZ TAKŻE:Wyciekło zdjęcie Martyniuka z Przybylską. Wyszło na jaw, że wiele lat temu…

 

źródła: expressilustrowany.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 Komentarze