Upuściła dziecko na kostkę brukową. Okazało się, że…

Otwierała drzwi i upuściła dziecko! Chłopiec upadł na kostkę brukową. Na dodatek okazało się, że jego matka…

35-letnia mieszkanka gminy Teresin postanowiła wybrać się do marketu ze swoim dwuletnim synkiem. Zauważył ją 29-letni mężczyzna. Widział, że kobieta dziwnie się zachowuje. Wyszedł za nią ze sklepu. Wtedy dostrzegł, że w czasie otwierania drzwi, upuściła chłopca na kostkę parkingową.

– Mężczyzna nie pozwolił jej odjechać i wezwał Policję. Funkcjonariusze poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało niemal 3,5 promila w organizmie. Wezwali na miejsce ojca dziecka i karetkę pogotowia. Lekarz po badaniu nie stwierdził obrażeń u chłopca – relacjonują mundurowi.

Fot. Pixabay

Kobieta została zatrzymana i trafiła do aresztu. Usłyszała zarzut kierowania autem pod wpływem alkoholu oraz narażenia swojego dziecka na utratę zdrowia i życia.

Przyznała się się do wszystkiego.

Policjanci Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii przekazali już zgromadzone w sprawie materiały do sądu rodzinnego, a także do ośrodka pomocy społecznej.

Przypomnijmy o innej sytuacji z udziałem dziecka. 10-letni chłopiec spadł z roweru. Jego zrozpaczona matka nie miała czasu na zastanawianie się. To był dramatyczny krok, bo wsiadła do auta i…

Policjanci z Wałcza asp. szt. Kamil Wieczorek i asp. Zbigniew Gucze wracali z akcji nieoznakowanym radiowozem. Wtedy wyprzedził ich osobowy seat. Jego kierowca jechał z nadmierną prędkością. Funkcjonariusze ruszyli za samochodem i zatrzymali go do kontroli drogowej.

Za kierownicą siedziała kobieta, a w aucie znajdowało się też dziecko, które potrzebowało pomocy lekarskiej. 10-latek spadł z roweru.

Zobacz także: Co za bestialstwo! Włożył je do siatki i chciał utopić!

Fot. PixabayKomentarze