Urodziła się z NOSEM ŚWINI! Nie uwierzysz, gdzie były jej USZY! (Zdjęcia!)

W Azerbejdżanie przyszło na świat zdeformowane dziecko. Tuż po porodzie lekarze i rodzice dziewczynki przeżyli szok! Zobaczcie dlaczego…

Szokujące narodziny

W Azerbejdżanie przyszła na świat dziewczynka z poważnymi anomaliami. Tuż po porodzie dziecko miało „świński” nos a jego uszy znajdowały się na szyi. Noworodek miał ledwo widoczne usta i w ogóle nie miał szczęki. Pomimo „niezwykłych” rysów twarzy dziewczynki, jej narządy działają dobrze, a lekarze twierdzą, że jest ona zdrowym dzieckiem.

Urodziła się w prywatnej klinice

Dziecko urodziło się w prywatnej klinice w stolicy Azerbejdżanu – Baku – z niezwykłymi anomaliami twarzy. Dlaczego nie zostały one zauważone na wczesnym etapie ciąży? Tego nie wiemy.

Kierownik położnictwa i ginekologii w Azerbejdżanie Sevyndzh Mamedov powiedział, że ​​matka dziecka powinna była zostać poinformowana o rozwoju jej maleństwa już podczas badania ultrasonograficznego w trzecim miesiącu ciąży. Wówczas mogłaby zdecydować się na przerwanie ciąży, które jest dopuszczalne w takich sytuacjach.

„Ponieważ dziecko urodziło się w prywatnej klinice, nie możemy zbadać go bez zgody matki. Ani ja, ani główny neonatolog, ani pediatra nie zostaliśmy poproszeni o zbadanie noworodka. Nieuznanie takiej deformacji jest przestępstwem. Rodzina powinna teraz zgłosić się do swojego ginekologa i specjalisty USG” – powiedział Mamedov.

Jaki los ostatecznie spotkał to dziecko? Tego nie wiemy.

Źródło: Daily Star

Zdjęcia: Daily Star, PixabayKomentarze