Uruchomili NIELEGALNĄ dyskotekę! Sanepid nie miał litości!

Otworzyli nielegalną dyskotekę! Mieli wielu chętnych, ale sanepid nie miał litości! Kara będzie dotkliwa!

Policjanci z Sopotu odkryli, że w mieście działa nielegalna dyskoteka! O trzeciej nad ranem w jednym z lokal kilkadziesiąt osób tańczyło na parkiecie przy głośnej muzyce. Nikt nie zachowywał dystansu i nie zasłaniał twarzy!

– Każdego dnia funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą działania na rzecz walki z Covid-19. Biorąc pod uwagę rosnącą ilość zachorowań, prowadzone działania mają przede wszystkim ograniczyć ryzyko zakażeń i rozprzestrzenianie się wirusa. Celem policyjnej akcji jest też wzrost świadomości na temat panującego zagrożenia. Funkcjonariuszy prewencji, ruchu drogowego i kryminalnych można spotkać przede wszystkim w sklepach, środkach komunikacji publicznej, na deptakach oraz w lokalach, gdzie sprawdzają jak mieszkańcy i osoby odwiedzające Sopot stosują się do obostrzeń – podała Policja.

Zobacz także: Alicja Ruchała pozuje na murku! Fani zachwyceni!

Fot. Pixabay

W sprawie nielegalnej dyskoteki mundurowi prowadzą czynności w kierunku przestępstwa sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób. O rażących naruszeniach zasad w lokalu został poinformowany sanepid, który może nałożyć karę w wysokości do 30 tys. zł.

Funkcjonariusze apelują o przestrzeganie przepisów związanych z koronawirusem i zapowiadają, że wobec osób niestosujących się do obowiązujących zaleceń nie będzie żądnej taryfy ulgowej!

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Po ulicach jeździł samochód grozy! Gdy policjanci go zobaczyli, nie mogli wyjść z szoku!

W nocy podczas kontroli prędkości na DK 81 w Mikołowie mundurowi zauważyli osobowego peugeota. Samochód jechał na trzech felgach!

Zobacz także: Ciężarna Monika Mrozowska w wannie! PRZEPIĘKNE zdjęcia!

Fot. Pixabay

Źródło: PolicjaKomentarze