UWAŻAJ na te produkty! Są TRUJĄCE!

Tego chyba byście nigdy się nie spodziewali! Produkt ten jest bardzo znanym daniem. Niektórzy jedzą tylko ją, nie jedząc mięsa. Niestety. Naukowcy mają dla nas złe wieści. Czy danie to zawiera truciznę?

Pewnie wielu z Was z przyjemnością nie raz z przyjemnością jadło rybę, czy owoce morza. Mówiono Wam pewnie, że jest to zdrowie jedzenie i trzeba jeść je jak najczęściej. Jeżeli ktoś tutaj tak sądzi to muszę Was zmartwić.

 

Jak się okazuje naukowcy mają zupełnie inne zdanie. Twierdzą, że w wyżej wymienionych produktach znajdują się substancje, które mogą w znaczący sposób zniszczyć nasze zdrowie.

 

O tej kwestii wypowiadał się dietetyk Daniel Krehl z Bawarskiego Centrum Konsumenckiego. Po badaniu stwierdził, że oczywiście prawdą jest, że ryby zawierają sporo odżywczych składników, ale mogą zawierać także jedną niebezpieczną dla życia ludzkiego substancję. Jest to rtęć.

 

Krehl twierdzi, że najczęściej rtęć może znaleźć się w tuńczykach. Co ciekawe zaznaczył również, że do karmy łososia często dodawane są antybiotyki.

 

Jednak to nie tylko ryby mogą zawierać trujące substancje. Trujące substancje mogą znaleźć się również w produktach, które kupujemy w puszkach. Groźną substancję na pewno nie zawierają owoce same w sobie, natomiast sama puszka może zawierać bisfenol.

 

Wiedzieliście o tym? Spodziewaliście się, że produkty te mogą być tak trujące?

 

Źródło: alaluna.plKomentarze